Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Ovako ja sam video igricu World of Warcraft i sada nameravam da je kupim ali nisam 100% siguran pa bih pitao vas da mi kazete o toj igri nesto system requrements dali je bezbedna dali trebaju nekakvi silni patchevi da se instaliraju i ostalo...I da voleo bih vase misljenje da cujem o igri.Hvala unapred.:):):)
 
LEGEND
Učlanjen(a)
28.04.2009
Poruka
17.986
Ukoliko imaš 10h slobodno svakog dana, dobru internet konekciju prvenstveno mislim na upload, kupi igru i nemoj razmišljati. Inače svaka prosečna mašina današnjice guraće ovo čudo od igre bez problema !!
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Ukoliko imaš 10h slobodno svakog dana, dobru internet konekciju prvenstveno mislim na upload, kupi igru i nemoj razmišljati. Inače svaka prosečna mašina današnjice guraće ovo čudo od igre bez problema !!
NE pitam ja za online verziju vec za offline verziju gde nemora internet kako tu stvari stoje dovodi me u pitanje dali moze offwacko2line (solo) da se igra.
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
30
Znaci nema solo a.A posto imam telenor internet koliko bi mi skidao

Zavisi sta skidao ? Igricu ?(Racunaj fiksno 3 Dvd-a + patchevi / addonovi etc)

Ili mislis koliko ce ti skidati dok igras ? Mislim kilobajti su to, sitno nesto ali nakupi se posto nikada ne mozes da prodjes da ne igras bar 3-4 sata jer je pocetak addicting strasno.

Aj da kazemo da odigram svakodnevno u mesec dana jedno 5-6h nekad i vise (zavisi sta radim) na mesecnom nivou izuzevsi download ja recimo naguram 4-5 Gb (Mozda i vise) samo od toga ..
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Zavisi sta skidao ? Igricu ?(Racunaj fiksno 3 Dvd-a + patchevi / addonovi etc)

Ili mislis koliko ce ti skidati dok igras ? Mislim kilobajti su to, sitno nesto ali nakupi se posto nikada ne mozes da prodjes da ne igras bar 3-4 sata jer je pocetak addicting strasno.

Aj da kazemo da odigram svakodnevno u mesec dana jedno 5-6h nekad i vise (zavisi sta radim) na mesecnom nivou izuzevsi download ja recimo naguram 4-5 Gb (Mozda i vise) samo od toga ..
Steta sto nemoze solo al nema veze
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
30
Pa imas npr ovu semu .. Posto je WoW pokrio malo vise stilova igre .. A to je da igras sa drugima al nije npr PVP enabled ako to podrazumevas pod Solo .. Msm drugi likovi se pojavljuju al ono igras sam .. Al ako bas ciljas na RPG i da nije MMO , ne sumnjam da i toga nece biti uskoro i bice verovatno .
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Pa imas npr ovu semu .. Posto je WoW pokrio malo vise stilova igre .. A to je da igras sa drugima al nije npr PVP enabled ako to podrazumevas pod Solo .. Msm drugi likovi se pojavljuju al ono igras sam .. Al ako bas ciljas na RPG i da nije MMO , ne sumnjam da i toga nece biti uskoro i bice verovatno .
Pa zar nije ni Final Fantasy MMORPG pa moze solo
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top