Wolfenstein (2009)-Molim pomoć

Posto sam pasionirani igrac igrica i to iskljucivo u multiplay-u, moze li mi neko reci key code koji mi trazi da bi uopste mogao pokrenuti ovu igricu? Unapred hvala...
Tata u trenutcima odmora... :)
 
Ja sam sve ok instaliro Wulfenstajn i namestio rezoluciju i sve ostalo ali opet kad je pokrenem izbacuje mi not optimal mode 1280x1024 60Herza ,e sad ja sam sve to namestio i probao ponovo i opet isto not optimal mode , i sad vec malo sizim ovde oko toga pa bi molio malu pomoc da ne poludim skroz , fala unapred :).
 
Posto sam pasionirani igrac igrica i to iskljucivo u multiplay-u, moze li mi neko reci key code koji mi trazi da bi uopste mogao pokrenuti ovu igricu? Unapred hvala...
Tata u trenutcima odmora... :)

Ne treba ti key code ja sam samo iz Razor fajla prekopiro ikonu tamo gde je instalirana igrica i to je to, mozda naletis na problem kao ja da ti trazi 1280x1024 60 herza.
 
kad je prvi put ubijes,unistis jaja ona se vrati i kad se zaleti u tebe pritisnes 4 i trcis do drugog topa.Tu pucas u nju i ubijas je ali nemoj unistavati jaja dok ti se ne vrati energija sasvim. Buba se vrati i opet je ubijes i tako dok ti se ne vrati energija. Kad se vrati energija unistavas jaja.Tako i drugi i treci put.Ako nemas energiju 100% neces proci.
 
pomoc u igri folfenstein

molim uvazene clanove ovog foruma za pomoc.igram igru wolfenstein iz 2009. i zapeo sam na nivou kod dvorca, nemogu nikako da uklonim onu bubetinu koja se pojavljuje na mostu. molio bih da mi odgfovorite na ovom forumu ili na moju adresu mirkosilbaski@hotmail.com unapred zahvalan na pomoci
 
Moras da pucas u Crvena mesta na njoj da bi je ubio...
Misli da na cetiri razlicita mesta treba da gadjas...
Poz....:dance2:
 
hvala za savet

molio bih te malo detaljnije da mi kazes ako imas vremena kako da onu bubetinu na mostu u tvrdjavi da je se resim, inace ne mogu dalje da idem. unapred hvala na tvom vremenu. pozz mirkoni
 
Natrag
Top