wireless problem

Član
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
13
Kad pokusam da koristim internet u internet caffeu ili negde gde ima signala koji nije "zakljucan",pojavi se problem.Dakle,laptop registruje signal i pokazuje graficki njegovu jacinu,znaci da ga prima,ali ja ne mogu da udjem ni na jednu stranicu.Jednostavno pise "error" i "could not locate remote server".
Sve se desilo preko noci.Nisam updatevao nista sto bi moglo da poremeti.Samo nod 32 koji inace imam 1 godinu i nisam dosada imao problema.
Signal je detaljno opisan kao i do sada:ime,jacina,IP...
Hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Probaj da iskljucis nod,mozda on pravi probleme.
Ili podesavanja da vratis na default,tj. izbrises sva podesavanja i opet ga podesis.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Jesi li probao sa podesavanjima,da vratis na default.
 
Član
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
13
Uradio uninstall pa ponovo install i opet isto.Nisam bas neki majstor za racunare te mi je dozvoljeno da pitam i ovo:da nije izgorela kartica?Moze samo da registruje mreze,a ne moze da se prikljuci.Ili je to nemoguce,nego samo fali negde neka kvacica u setovanju.
Hvala.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Da ti je pregorela ne bi mogao da primas nikakav signal,proveri ovo
desni klik na My Computer-propertis-hardwer-device manager
Nadji tu wirles karticu pa desni klik pa vidi da slucajno nije na disable zatim idi na scan for hardwer change ukoiko nema promena idi na update driver...
Takodje mozes otici i na propertis i videti tu podesavnja da nije nesto sumnjivo.
Mozes takodje probati i ovo start-accessories-system tools-system restore pa da vratis komp na raniji datum.
To je ono sto mi trenutno pada na pamet jer ovo nije neki standarni problem.
Javi sta si uradio.
 
Član
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
13
Prijatelju,druze,bato,
System restore upalio!
Hvala,jos jedared.
Zapamticu ti nick za neki drgi problem (ne daj Boze).
Zdrav da si!
Skale
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2010
Poruka
1
re

Imam problem wariles desava mi se cesto da sam povezan na wariles ali nemam pristup mrezi nije mi jasno koji je problem HVALA UNAPRED
 
Natrag
Top