Windows genuine problem

Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Pretisni START pa RUN i upisi [hl]devmgmt.msc[/hl] i ok ...u izlazecem prozoru selektuj Display adapters i otvori ih...iz prozora Driver pretisni ono sto pise [hl]Roll back driver[/hl] i Ok i restartujes ...znaci tu vracas kako je bilo,jer win cuva sve drajvere za rezervu,ako nece obrises ih sa Uninstall i instaliras staru verziju...
...a za onaj problem oko aktivacije Wina vrati se na prethodnu stranicu pa procitaj post broj [hl]27[/hl],autora Quronje i skini onaj program i uradi tacno onako kako je on objasnio...znaci kad se pojavi ono sa [hl]next[/hl] ,ispretiskaj sve ,a zatim posle restarta upotrebi navedeni programcic...
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.385
[hl]Evo ti moj tutorijal kako ukloniti "genuinea" ispod njega cu ti ostaviti takodje moj tutorijal kako licencirati sistem[/hl]
 
Član
Učlanjen(a)
17.09.2009
Poruka
116
.Uradila sve opet isto nista nisam popravila a sto se tice validacije windowsa skinula sam onaj crack ro je onaj urednik postavio a kako sad da provjerim jesam li uspjela[/QUOTE] a sto se tice one poruke sa pocetka sto mi se pojavljivala instalirala po je kasnije izbrisala

Pretisni START pa RUN i upisi [hl]devmgmt.msc[/hl] i ok ...u izlazecem prozoru selektuj Display adapters i otvori ih...iz prozora Driver pretisni ono sto pise [hl]Roll back driver[/hl] i Ok i restartujes ...znaci tu vracas kako je bilo,jer win cuva sve drajvere za rezervu,ako nece obrises ih sa Uninstall i instaliras staru verziju...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Sto se tice tog prvog problema sto ostaju tragovi od otvorenih prozora jel mozez malo bolje da opises problem,dali se to javlja bas kod svih prozora ili samo kod onog programa sa onim slovom sto je bilo...iskljuci antivirus pa otvaraj prozore da vidis sta ce biti,moguce je da neki program koci to sve...

A kod ovog drugog slucaja ,ako si sve uradela kako treba ,onda se win startuje bez onih prozorcica sa opomenom,tu nema bas neke preterane umetnosti...medjutim onaj prvi problem sto imas je opasan ,a prema svemu sudeci i imajuci u vidu sve dosadasnje okolnosti preporucio bih da pozoves nekog prijatelja da ti reinstalira sistem i ujedno odradi i ovu aktivaciju...jer je moguce da je windows ostecen od ranije...jer ti tragovi koji ostaju govore da nesto stvarno ne valja...eventualno da iz task managera pogledas koji proces koci...znaci ovo su sve predlozi i ne treba mnogo zuriti oko zakljucaka,jer se mnoge stvari popravljaju...
...Evo ti mali trik da proveris nesto vezano za tvoj profil...udji u kontrolni panel pa User Accounts i pod stavkom :Create new accunt ...napravi novi profil,sa paswordom ako bude trazilo ,recimo Princezica i password i izadji ,restartuj racunar pa se uloguj u njega sa novim imenom ,da vidimo dali ima ono kocenje opet,ako ima znaci da je u pitanju neki sistemski problem,ako nema onda je problem do nekog programa vezano uz predhodni profil...Inace ti je novi profil ko nov zivot..hehe..ko zivot pod maskom sto bi rekli...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.09.2009
Poruka
116
sad imam novi problem instalirala sam one display drivere u predhodnom postu sto sam slala sliku i sad kada hocu misom da pomjeram gore dole tekst u bilo koju stranicu da udem ono se samo prelijeva pomice se slika gore dole ali isprekidano ruzno nemozes pratiti kako da izbrisem drivere i vratim na staro znam gdje su folderi ali nema uninstal


nikako nemogu ovo da rijesim napravila i novi accunt nista opet isto
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Idi na START,pa Accessories,pa System Tools,pa System Restore i odaberi opciju [hl]restore my computer to an earlier time[/hl]...a zatim odaberi neki datum ,recimo pre tri dana ili nesto u tom stilu...

Sačekaj dok dođe @Bazlik, to je njegov fah....ali da ste ga zakomplikovali baš ste ga zakomplikovali...
...pa vidis da pravimo manual u prosirenom izdanju ,po sistemu pisi,brisi ,za buduce narastaje...
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top