Windows genuine problem

Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Pa dobro neka greska u sistemu,ti pomeris ili zatvoris aplikaciju,a neki njeni delovi ostanu na desktopu,kao sto sam rekao potrebno je sistem skenirati nekim dobrim programom za popravku gresaka ,mada se ovo javlja i kada je procesor zaokupljen razno raznim procesima u pozadini ,pa ne stigne sve da odradi...znaci trebalo bi malo optimizovati sistem,uklanjanjem nepotrebnih programa iz startup lokacije....konkretno u tvom slucaju kao privremeno resenje,ali privremeno mozes na desktopu pritisnuti desno dugme misa i odaberes refresh...mada i sami drajveri za graficku mogu pretstavljati problem...nadam se da su instalirani odgovarajuci....
 
Član
Učlanjen(a)
17.09.2009
Poruka
116
Refresh radim nekoliko puta iz navike samo neznam koliko je dobar ovaj comodo sto ga imam i jos imam malwarbytes anti -malware a skenirala sam drajvere i ovo mi je prikazao graficka je prosle godine mijenjana pa se nadam da su drajveri dobri sad neznam dali je potrebno da instaliram sve ove sto mi je on pokazaocapture-20150128-181426.png
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Pa nije s goreg apdejtovati sistem,jel programeri sa svakim novim dodatkom otklone po neku slabost,sa antivirusom naravno treba experimentisati...probas vise verzija i odaberes sta ti najvise odgovar sto ne koci sistem,opasno je upotrebljavati recimo dva antivirusa istovremeno koji pri tome koriste real time proveru ,takoreci svakog bita i znatno usporavaju racunar...eto za tebe konkretno apdejtuj drajvere i pojuri samo jedan antivirus koji u sebi ima dobar firewall,takodje procisti sistem sa CCleaner...ko zna mozda nije nista od toga ,sa kompom niikad nisi nacisto sta se tu desava...neki ljudi cak periodicno i reinstaliravaju sistem...sta ces....
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
To je to ....jedino resenje je ili skinuti odgovarajuci aktivator ili pak preaktivirani sistem...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
107
Najjednostavnije najprije instaliraj provjeru a kad kod restarta javi da Windowsi nisu original pomocu RemoveWGA rijesis problem ili brisanjem registra. poz
 
Član
Učlanjen(a)
17.09.2009
Poruka
116
Dobro ,hajmo ovako ,al polako:
RUN, upisi regedit i OK
Nadji sledece bas po redosledu....
Pod"Computer" klikni"HKEY_LOCAL_MACHINE" onda "Software," onda "Microsoft," onda "Windows NT," onda "CurrentVersion," i onda "WPAEvents."

Duplo klikni na "OOBETimer." i promeni ,ali samo ona velika slova u "FF D5 71 D6 8B 6A 8D 6F D5 33 93 FD."
...zatim sa leve strane klikni desno dugme na WPAEvents ,znaci sa leve strane i selektuj "Permissions." u izlazecem prozoru klikni na "SYSTEM",pa ispod stikliraj kockice u koloni "Deny" ,znaci sve kockice....ovde kod mene nije tako ,ali ti uradi tako...
.....zatvori registar i restartuj ...to bi trebalo da resi problem...
Znaci ovo pazljivo odradi ,pa cu ja posle da obrisem ovu sliku da ne jede prostor ovde...
genuine-prob-jpg.63762
dosla sam do tih slova ali kao kod tebe na slici tu su mi mala slova a kad kliknem dva puta i udem onda su mi slov avelika i nerazumijem sta treba da promijenim
 
Natrag
Top