Windows 8 {Chat}

Član
Učlanjen(a)
24.09.2009
Poruka
41
Ja sam aktivirao windows pro 8.1 u donjem desnom uglu mi pise (windows 8.1 pro evaluation copy buld 9600) da li je to ok.Da li jos treba da ubacim sifru u ovom delu (Get more features with a new edition of Windows)?
 
Učlanjen(a)
05.09.2012
Poruka
16
aktivirao sam windows 8.1 preko skajpa, pratio sam sve sta ona zena prica, i na kraju pise "hvala, aktivacija je zavrsena" tako nesto, ali i dalje mi u desnom uglu pise, i kad udjem u system isto pise da nije aktivirano, sta da radim
 
Učlanjen(a)
05.09.2012
Poruka
16
Untitled.jpgukucao sam brojeve preko skajpa, i pise da je u redu, ali jos nije aktiviran
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
992
Pogledajte prilog 44980ukucao sam brojeve preko skajpa, i pise da je u redu, ali jos nije aktiviran
aktivirao sam windows 8.1 preko skajpa, pratio sam sve sta ona zena prica, i na kraju pise "hvala, aktivacija je zavrsena" tako nesto, ali i dalje mi u desnom uglu pise, i kad udjem u system isto pise da nije aktivirano, sta da radim

Prvi put da čujem tako nešto. Probaću i ja kasnije pa ću objaviti. Šta se dešava posle restarta?
"Žena" je do sada bila izričita: ili može ili ne! :thinking:
 
Učlanjen(a)
05.09.2012
Poruka
16
posle restarta mi trazi da ukucam sifru od hotmaila, a ne znam bas doro engleski jezik , pa nisam sve razumeo sta je rekla, ali cini mi se da je rekla da je windows aktiviran
 
Natrag
Top