Windows 7

Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
pa naprimjer procesor da je jaci od 2.2gh , memorija min 1 gb, graficka min 256 ,al da podrzava aero. i prostor na disku min 20 gb.
 
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
1
Htio bih da zamijenim Vistu za W 7-cu, interesuje li me da li je ima potrebe da snimam dokumente prije instalacije ili mogu slobodno samo da ubacim disk i jednostavno instaliram W 7-cu, nakon cega ce mi biti sacuvani svi dokumenti kao i drajveri za komp.???
 
Član
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
3
možeš samo da ubačiš instalacioni cd sa 7com i ne moraš prije toga čuvat fajlove, on ima tu opciju da ti sve sačuva! pri pokretanju instalacije će te pitat za to! posle instalacije ako si odabrao da sačuva prethodni operativni, pri podizanju sistema će te pitat koji ćeš da pokreneš!
mislim da je windows 7 odličan i nema mnogo mana, za sada, preporučujem ga svakom!
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
pa naprimjer procesor da je jaci od 2.2gh , memorija min 1 gb, graficka min 256 ,al da podrzava aero. i prostor na disku min 20 gb.
trenutno na ovom drugom kompu imam instaliranu sedmicu a performance su : proc. ...1.5 ghz amd athlon
ram .... 512 mb
hdd ... 80 gb
graf. ako se nevaram gforce 440 (64mb ???)
instalirana verzija : win 7 profesional
sto znaci da prve tri verzije sedmice podrzava ova konfiguracija tj ovo je cetvrta .
basic .... home .... home premium .... profesional ....
stim sto cetvrtu ( profesional ) mozete instalirati ukoliko vam komp netreba za nesto ozbiljno( jace igrice, ozbiljni programi za preradu slika, zvuka i t d. )
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
413
potpuno si u pravu evo moje konfiguracije na win 7 ultimate
rss.php
 
Član
Učlanjen(a)
16.02.2010
Poruka
23
odakle ti to da nema podrsku za igre,nisi ni probao rade sve koje sam imao i na xp . Ovih dana sam odigrao Call of duty 6 bez problema. Ne zbunjuj ostale forumase
 
Natrag
Top