Windows 7 , uspjesan na starom racunaru

Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
272
Cao svima , evo jedan moj klip sa win7 na mom starom racunaru jako dobro radi , jos sam dosta stvari poboljsao vec preko 1 godinu radi i mnogo bolje od win xp, po svemu za nepovjerovati evo pogeldajte:
like i subscribe , molim ... Hvala puno svima :)
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
ima ko koment ili tako nesto pogledajte jos ..... :)
Zar nisi to uradio jos pre pola godine :) Svaka cast, ali iskreno mislim da nisi mogao da spustis potrosnju koliko bi mogao na win xp, recimo nekih 140-150 Mb ram bez antivirusa, to bi ti bolje radilo. Zanimljivo je kao eksperiment ali sto se brzine tice, tebi win 7 deluje mozda brze, zbog brzeg startovanja programa, ali sto se tice rada i upotrebe resursa, tu mnogo vise trosi od xp.
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
272
To je sve tacno , ono je stari video od tada sam mu dodao jos rama sada ukupno ima 2.5GB, i stavio sam mu bolju graficku 7600gt, te sam overklokovao cpu na 2,16ghz, (to je max. sto sam uspio inace fabricki je kloknut na 1.47ghz , a radi se o AMD Ahlon XP 1700+), i sada radi ko zmaj planiram da napravim , video ovih dana , p acu da vam postavim da vidite , sto se tice resursa sa 2,5 gb rama , gura sedmicu ko djavo i jos mu je pola slobodno, ja sam prezadovoljan za tako star komp... ali uskoro kupujem novi, sada cu da potrazim misljenje o toj novoj konfi koju planiram , a ovdje stavim link od te teme. POz hvala svima i tebi puno hvala http://serbianforum.org/members/torgandwarf.534395/
 
Natrag
Top