Windows 7 SerbianForum stil

Član
Učlanjen(a)
16.08.2011
Poruka
3
Boki ima kao neki program da se automatski instaliraju programi samo trebaju da se stikliraju programi koje hoces da instaliras Jel imas taj taj Tutorijal ili jel mozes da ga napravis molim te
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Član
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
511
Boki, leba ti, da te pita nešto čiča (48)...
Kada sam skinuo sa rapida win7 serbianforum stil i raspakovao ga, da li je to dovoljno da samo to raspakovano narežem kao butabilan disk?
Da li ću na taj način dobiti ISO sliku na novonarezanom disku, t.j. da li će bti butabilan? Hvala unapred...
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Boki, leba ti, da te pita nešto čiča (48)...
Kada sam skinuo sa rapida win7 serbianforum stil i raspakovao ga, da li je to dovoljno da samo to raspakovano narežem kao butabilan disk?
Da li ću na taj način dobiti ISO sliku na novonarezanom disku, t.j. da li će bti butabilan? Hvala unapred...

Posto downloadujes i raspakujes iz rara dobices windows 7 u iso formatu...Narezi na praznu mediju nekim burner programom (PowerIso,Ashampoo Burrner,Nero...) na praznu DVD mediju i dobio si botabilan windows 7 disk....podesis bios da se sistem dize sa Dvd roma,ubacis Dvd disk sa narezanom sedmicom i pocinje instalacija.....

Boki(22)....:beee:
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2011
Poruka
10
Posto downloadujes i raspakujes iz rara dobices windows 7 u iso formatu...Narezi na praznu mediju nekim burner programom (PowerIso,Ashampoo Burrner,Nero...) na praznu DVD mediju i dobio si botabilan windows 7 disk....podesis bios da se sistem dize sa Dvd roma,ubacis Dvd disk sa narezanom sedmicom i pocinje instalacija.....

Boki(22)....:beee:


Boki molim te za savet u vezi Windows 7. Na mom kompu od pre godinu i po imam Windows 7,instaliran u servisu a imam ram memoriju od samo 1GB.Od pre mesec dana primetio sam da je dosta usporen, a od pre desetak dana se dešava da prilikom gašenja kompa sam se restartuje i ne moze se ugasiti.Čistio sam hard sa Malwerbyte pomisleći na viruse,ali se i posle to dešava ali ne uvek. Da li treba reinstalirati sistem ili se moze neki upgrade uraditi,šta bi mogao biti problem? Takođe da li bi bilo pametnije instalirati XP ?

Hvala unapred ako mozeš da mi odgovoriš .
 
Natrag
Top