Windows 7 Home Premium ili Ultimate

Član
Učlanjen(a)
25.08.2012
Poruka
97
Pozdrav svima!Nesto se odavno pitam,a nikako da nadjem neki adekvatan odgovor da li vise RAM-a trosi Ultimate ili Home Premium.Ovo pitam zbog toga sto imam Pentium 4 1GB RAM-a i na njega je Windows 7 Ultimate i mislim da Ultimate ima vise procesa od Premium-a hteo bi da probam Home i ako neko ima proverenu verziju neka mi posalje u PP.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Na takvu masinu, najbolje je cak Home Basic, ali bi Home Premium bio neki max, jer za vise od toga i nije, ako imas mogucnosti dodaj jos 1GB RAM-a.
Home Basic nema AERO, mada postoji patch koji to resava, progooglaj.
Poslacu ti na PP
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2012
Poruka
130
Jel windows 7 dovoljan za prosecnog korisnika? Skype, surf, slusanje muzike, gledanje filmova....
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.134
Pozdrav svima!Nesto se odavno pitam,a nikako da nadjem neki adekvatan odgovor da li vise RAM-a trosi Ultimate ili Home Premium.Ovo pitam zbog toga sto imam Pentium 4 1GB RAM-a i na njega je Windows 7 Ultimate i mislim da Ultimate ima vise procesa od Premium-a hteo bi da probam Home i ako neko ima proverenu verziju neka mi posalje u PP.

Oba će ti taj 1GB da "pojedu" u stanju mirovanja a da ne govorim šta će biti kada pokreneš dvije aplikacije istovremeno...
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2012
Poruka
97
Oba će ti taj 1GB da "pojedu" u stanju mirovanja a da ne govorim šta će biti kada pokreneš dvije aplikacije istovremeno...
Da oko toga sam se i mislio meni ne radi Ultimate lose mada ja imam ukljucen AV,RAM cleaner,Rocket Dock i ukljucim pretrazivac za internet,ostalo nista ovo sve ne trosi previse resursa kao pretrazivaci.Evo u stanju mirovanja trosi 350 MB Rama a kad pokrenem Google trosi 600,700 Rama zavisi koliko je kartica otvoreno.
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2013
Poruka
105
Ne trazi nista vise od toga sto imas sa 1GB rama.Sto manje otvorenih kartica tim bolje.Bez uvrede molim.
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2012
Poruka
97
Ma nema problema,moracu da menjam komp mislim da je ovaj odavno svoje odradio,ulaganje u njega je cisto bacanje novca.Mada me je verno sluzio i nije se kvario dugo,dugo godina :D
 
Natrag
Top