Windows 10 testiranje (video)

Dali vam se dopada novi windows 10

  • da

    Votes: 29 87,9%
  • ne

    Votes: 4 12,1%

  • Total voters
    33
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Ne, kada dođe nova verzija kažeš biće lakše za rad. Eh, to, kada dođe finalna verzija šta ti radiš na računaru....
Pa da,sada se malo uhodam i kad stigne full verzija,bice lakse za rad na tom OS-u.Verovatno ce biti jos nekih izmena i dopuna,pa se pripremam i za to.Mada je ovo za mene kombinacija Win.7 i Win.8.Ali ko ce ga znati kada stigne full verzija mozda nece biti Win.10 vec nesto novo.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Pa da,sada se malo uhodam i kad stigne full verzija,bice lakse za rad na tom OS-u.Verovatno ce biti jos nekih izmena i dopuna,pa se pripremam i za to.Mada je ovo za mene kombinacija Win.7 i Win.8.Ali ko ce ga znati kada stigne full verzija mozda nece biti Win.10 vec nesto novo.
.A sta se moze raditi,pa valda surfovati po netu i forumima,slusati muziku i videti po neki film,a naFejzbuku nisam.Bio sam kratko,ali sam se iskljucio.Koristim samo skajp,za vezu sa drugarima i rodbinom.
 
Učlanjen(a)
09.12.2012
Poruka
105
Prvi utisci za novi windows 10 testna verzija.
Video sam preuzeo od covjeka kojeg inace postujem i cjenim njegov rad
a i pratim njegov kanala na you tube.

Ko pozeli sam da testira ovaj sistem evo downloada i aktivacione sifre
Ovde skinuti:
Kod:
http://windows.microsoft.com/en-us/windows/preview-iso
Aktivacioni kod:
Kod:
Product Key: NKJFK-GPHP7-G8C3J-P6JXR-HQRJR
10710893_701349446616557_7266691355838145697_n.jpg
..inpresivno...lak je za upotrebu...
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Moje mišljenje skoro sve isto kao i 8.1 pro,start razlika samo što je u slikama i četri deskop slike umjesto dvije.Ustvari meni osobno koji koristim 8,1 pro skroz mala razlika da nije vrijedno trošenja novaca ako imaš već osmicu jedino ako bude jeftinija.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Po najavama, trebalo bi da win x bude besplatan za one koji vec imaju legalan win 8 ili 8.1, a suska se da ce i MS mozda i ceo sistem ponuditi besplatano, ali nisam neki optimista sto se toga tice... U svakom slucaju ako bude besplatan, racunajte na reklamiranje u os, i appstore(jer MS ce pokusati tako da nadoknadi razliku od prodaje OS). U svakom slucaju verovatno ce se naci neko resenje i za te reklame. Mislim da je MS pogresio sa ujednijavanjem dva prilicno nespojiva interfejsa, sto i oni sami potvrdjuju, pa je ovo neko kompromisno resenje. Po meni bi bilo najbolje da ubace vise Shell-ova pa da svako instalira sta mu vise odgovara...
 
Član
Učlanjen(a)
22.09.2012
Poruka
174
Po najavama, trebalo bi da win x bude besplatan za one koji vec imaju legalan win 8 ili 8.1, a suska se da ce i MS mozda i ceo sistem ponuditi besplatano, ali nisam neki optimista sto se toga tice... U svakom slucaju ako bude besplatan, racunajte na reklamiranje u os, i appstore(jer MS ce pokusati tako da nadoknadi razliku od prodaje OS). U svakom slucaju verovatno ce se naci neko resenje i za te reklame. Mislim da je MS pogresio sa ujednijavanjem dva prilicno nespojiva interfejsa, sto i oni sami potvrdjuju, pa je ovo neko kompromisno resenje. Po meni bi bilo najbolje da ubace vise Shell-ova pa da svako instalira sta mu vise odgovara...
Slazem se sa tobom u potpunosti,jer je trenutna filozofija M$-a 1 OS kompatibilan na svim uredjajima...Sto se tice Shell-ova najbolje bi bilo da se podele u 2 grupe, Jedna za Desktop i jedna za Mobilne uredjaje
 
Natrag
Top