WIKO - top mobilni za male pare

Učlanjen(a)
29.11.2014
Poruka
127
Probaj pitati još na nekom drugom forumu. Ali prvo pitaj sebe dali bi pristao korisiti mobitel sa takvim problemom. Windows Phone OS se hvali baš brzinom sustava i responzivnošču a ovo baš kvari jako dojam.
 
Učlanjen(a)
19.12.2014
Poruka
20
Ok nego kad si vec spomenuo windows 10 da li ce moci da se predje sa 8.1 na njega nekim update-om ili tako nesto posto se bas ne razumem toliko u telefone i tvoje misljenje sta je bolje Lumia 535 ili Lenovo a536
 
Učlanjen(a)
29.11.2014
Poruka
127
Da naravno. Microsoft će izbaciti update a ti ćeš dobiti notifikaciju u sustavu da je pronašao novi update. Trenutno nisam kod kuće pa nemogu usporediti ta dva modela. Javim se uskoro sa usporedbom.

EDIT: Teško je nešto zaključiti usporedivši ova dva telefona osim da Lenovo nema nikakvih problema u radu osim što ga pokreće Android koji sam po sebi voli trzati i štekati ako ga se natrpa aplikacijama, dok Windows Phone radi sasvim glatko.

Iako je to mana Androida kao sustav je trenutno još uvijek bolji i pristupačniji nego Windows Phone 8.1

Nisam siguran dali će Lenovo ikad izdati update na Android 5.0 a na tom chipsetu nema custom romova, tako da ustvari sve ovisi o tome koji ti se sustav više sviđa i kakav si korisnik. Android se da i otključati i mogu na njega krekane aplikacije dok je to nemoguće na Windows Phone-u. Osobno sam vlasnik Xiaomi Hondmi Red Rice koji osim ekrana ima malo bolje specifikacije od tog Lenova i jako sam zadovoljan osim saznanja da nit ja neću dobiti Android KitKat a kamoli Android 5.0.

Sve je to nekad lutrija, nagađanje, ali sigurno je da će Lumia dobiti Windows Phone 10 koji možda ispravi sve nedostatke 8.1. Najbolje bi bilo da isprobaš malo raditi sa oba sustava i vidiš koji ti više odgovara.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top