wifi hack android

Član
Učlanjen(a)
05.09.2010
Poruka
163
Jel zna neko wifi hack aplikaciju za android koja daje ispravne rezultate tj lozinke... Poz!
 
Član
Učlanjen(a)
10.09.2009
Poruka
17
Da. Aplikacije su Penetrate Pro i Anti-Android Network Toolkit. Naravno da ih nema na Play Store i naravno da zahtevaju root.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2010
Poruka
163
Sta je to root kako to funkcionise jel mogu nekako pomocu Penetrate Pro i Anti-Android Network Toolkit da dobijem lozinke wifi-ja a da pritom netreba da me neko prihvati na racunaru ili primeti...
 
Član
Učlanjen(a)
10.09.2009
Poruka
17
A dali postoje bez roota app koje imaju istu namenu ?

Koliko ja znam ne. Play Store je prepun prank aplikacija koje izgledaju kao prave dok u stvari sluze za zabavu.

Sta je to root kako to funkcionise jel mogu nekako pomocu Penetrate Pro i Anti-Android Network Toolkit da dobijem lozinke wifi-ja a da pritom netreba da me neko prihvati na racunaru ili primeti...

Root je softverska izmena telefona koja za cilj ima dobijanje vecih tj potpunih administrativnih privilegija na uredjaju, uglavnom u cilju kontrolisanja do tada zakljucanih podesavanja (kako od strane maticne mreze telefona, tako i od proizvodjaca hardvera i softvera). Kako se root-oje telefon zavisi po malo od telefona i imas dosta programcica u tu svrhu, ali obzirom na to da postoji mogucnost da ostetis telefon ne bih preporucio ni objasnjavao. Pod pretpostavkom da imas root-ovan telefon i jedan od pomenutih programa mogao bi da dobijes lozinku za WiFi za zakljucanu mrezu... E sad, da li bi to vlasnik saznao zavisi uglavnom od toga koliko se vlasnik razume u racunare, mreze i sl.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2010
Poruka
163
Ja imam sony erikson xperia x10 mini pro dali mogu nekako onim aplikacijama da dodjem do lozinke.... Komsija se bas ne razume u racunare....
 
Član
Učlanjen(a)
10.09.2009
Poruka
17
Kao sto rekoh morao bi da root-ojes telefon. Ako ces vec da se petlljas sa tim radis to na svoju odgovornost. Ja nadjoh jedno jednostavno uputstvo pomocu kojeg mozes i da unroot-ojes telefon.

Kod:
http://www.freeyourandroid.com/guide/rooting_ericson_xperia_x10_mini_pro

Nakon toga moraces da pronadjes neki od pomenutih programa. Po mom misljenju sve ti je to mnogo posla ni za sta. :assive:
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
49
rootovanje telefona je trivijalna stvar. za svaki telefon je postupak različit, ali se skoro za svaki nadje uputstvo - samo treba malo googlati.
naći i instalirati ove programe je isto jednostavno, tako da to baš i nije tako mnogo posla.
 
Natrag
Top