wbsajt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
32
Kako da napravim websajt ali se slabo razumem u ove stvari svaka pomoc bi mi dobro dosla mislim ozbiljni vebsajt ja zivim u USA ako vam nesto znaci jer sam video da neke stvari za danlodovanje naglase ako je za USA . Eto toliko za sada CAO.
 
Član
Učlanjen(a)
04.09.2009
Poruka
146
Kakav sajt u stvari zelis da napravis? Malo bolje to definisi.

Koja tema ce se obradjivati na sajtu?
Zelis li statican sajt gde jako retko menjas i dodajes sadrzaj?
Ili zelis dinamican sajt gde ces cesto dodavati i menjati sadrzaj?

Ako je za USA trziste razmisli i o registraciji odgovarajuceg domena, ipak je cena smesna - samo 10-ak dolara godisnje za domen sa .com, net, org ekstenzijom, ali ce sajt zauzvrat delovati mnogo ozbiljnije.
 
Član
Učlanjen(a)
25.09.2010
Poruka
26
Ako recimo radis sajt za svoju firmu, ne preporucujem ti da radis sam jer mozes imati vecu stetu nego korist. Ukoliko radis neku staticnu prezentaciju to i nije neki problem za pocetnika. Ukoliko ti treba dinamican kako drenova kaze tu ima dosta posla. U principu bitna je zelja i vreme koje imas za izucavanje a veruj mi da uvek postoji nesto sto ne znas. Ukoliko si mlad, eto ti zanimacije, ukoliko zelis nesto profesionalno a hitno, to prepusti profesionalcima
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
32
E ovako TEMA je rentanje stoljnjaka , maramica i jos kojekakvih stvarcica , stolice za svadbe , rodjedane , slave i td . A sto se tice SAJTA zeleo bih dinamican sajt jer cu najverovatnije cesto dodavati i menjati sadrzaj i slike kojecu postaviti na sajtu de ce se videti sta se renta i kako to izgleda i td . Kako i gde se registruje domen name. Toliko za sada HVALA UNAPRED.
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
32
Hteo bi da napravim jednostavan vebsajt sa mozda 3 ili 4 stranice , recimo na prvoj stranici bi stavijo tekst i mozda jednu ili dve slika ana ostalim stranicama bi bile samo slike . A da se bavim ovim poslom nisam ti ja za to ovo radim zato sto moram kao sto si reko najboljebi bilo prepustiti to profesijonalcu tako sam u uradijo ali me je jebo u zdrav mozak i jos mi je uzeo pare sad sam go ko pistolj . Tako ti to bude kada mislis da imas prijatelja pa ti on preporuci profesijonalca ( za uzimanje para ) a taj profesijonalac dadne neku kintu onome ko ga prepouci . Taj vebsajt sto mi je uradijo nemogu nista da uradim sam naprimer ako hocu da dodam sliku moram njega da zovem da on to uradi i jos da mi naplati to sto postavi sliku na moj vebsajt koji sam debelo platijo a jos uz to niko ne dolazi na moj vebsajt mislim niko mi ne salje poruke . A uplatijo sam na google da budem tamo gdje je karta ne na pp ...... i td nekad me ima tamo a nekad nema i kad ukucam puno ime moje kompanije isto se desava nekad sam tu nekad ne . Naprica se ja o mojim problemma to je razlog sto hocu sam da pokusam da napravim jednostavan vebsajt para nemam da platim nekome da mi to uradi profesijonalno da se ja ne mislim . Eto toliko zato mi je vazna svaka vasa PREPORUKA ILI SAVJET i hvala svima od srca ko mi pomaze i savjetuje kako dalje .
POZDRAV
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Skini dw i nadji tutove i polako pocni da ucis html ili php(netreba ti neko ogromno znanje,pogotovu za sajt kakav hoces ti da napravis,html i php samo osnovno da se modjes snaci u kodu,jer ti preporucujem da u dw koristis split preview ili kako se vec zove),zakupi hosting i to je to.
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
32
Sta znaci dw i kako da naucim html. Da li vam je poznat program koji koristi go daddy. Ima li neki jednostavniji program od html. HVALA
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
08.11.2009
Poruka
167
dw je dreamweaver. koristi joomlu, netrebaš učiti programski jezik. radi na principu modula.
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
32
Imam drugo pitanje ja zivim u cikagu ( chicago ) gdje je jaka konkurencija hocu da se reklamiram na google tamo gdje je karta ( map ) na google a ne na ppk ( pay per click ) . Sad me interesuje kako da na toj stranici budem medju prvih cetiri kompanije kazu ima neka caka da svaki dan budem medju prvih cetiri kompanije pa me interesuje dali je iko cuo za tu caku . Toliko za sada POZDRAV.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top