Vista recovery problem..? Help.!!

Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
14
Ljudi treba mi pomoc pod hitno,,Imam hp notebook Dv7 1170eo ,vista home premium x86..Prije 15.ak dana poceo je da se pretjerano grije cak i kad neradis nista na njemu.a kad ga koristis od prilike 30min on se sam ugasi. imao sam ja i par neki virusa pa sam mislio da ga probam formatirati, odnosno pokrenuti recovery manager koji je instaliran na drugoj D./particiji. Sve je krenulo kako treba ,medutim prilikom prvog restarta dobio sam error gdje pise "Reinstallation could not finish,Would you like to try again."
i samo mogu da kliknem OK,poslje cega mi opet dolazi ista poruka Reinstallation could not ............!!

A sto jje najveci problem ja nisam napravio recovery diskove za ovaj moj comp tako da nemogu ni pokrenuti reinstalaciju sa diska. pokusavao sam da udem u safe mode ali se pritiskom na tipku F8 javlja samo beeping.

Eto nadam se da sam opisao sve kako treba pa ako ima ovdje strucnjaka za ovaj moj problem da mi pomognu bio bi veoma zahvalan..Hvala unapred..
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
14
Moj problem je rijesen. comp se gasio jer se nakupilo prasine oko venitilatora.ispuhao sam sa zrakom i sad se vise negasi.
Bio je pun virusa tako da sam morao umjesto viste install Windows 7,naravno koji nije genuine. sad me samo zanima dali se moze negdje skinuti Os vista home premium x86 ,i instalirati na moj comp a kao serial upisati ovaj sto imam s donje strane kompjutera na proizvodackoj naljepnici..??
 
Natrag
Top