Video edit

Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Pozdrav forumasi:yea:potreban mi je program za video editovanje(izmenjivanje)...Da u programu ima opcija za ubacivanje puno efekata(ali dobrih efekata),zvuka,kombinovanja video zapisa itd.Ja znam jedan takav program After Effect ali mini treba nesto jednostavnije...hvala....
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Sony Vegas Pro, ako ti treba nešto jednostavnije onda možeš iskoristiti i Windows Movie Maker.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Probao sam Sony Vegas ali nije to to....a Windows Movie Maker....je los...Pogledao sam doosta programa za video edit-ovanje ali sve to je prosecno....najbolji je After Effect....malo je komplikovanije ali rezultat je odlican..ipak cu njega zadrzati...ali hvala 2dulle na odgovoru.....
 
Član
Učlanjen(a)
16.07.2010
Poruka
8
Ja koristim vec vise od godinu dana Corel Video Studio i zadovoljan sam. Inace sam snimam i obradjujem, a kao sto sam rekao corel video studio je do sada zadovoljio 99% mojih potreba
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
109
Ja koristim Adobe Premiere Pro, a mislim da ce te zadovoljiti i Adobe Premiere Elements. Zavisno od konfiguracije tvog racunara npr. verzija 7, 8, 9 ili najnovija 10.
 
Natrag
Top