Veza na daljinu

GRK

Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
96
Smatram da se ne treba zavaravati sa vezama na daljinu, a i sve zavisi kolika je ta daljina. Iz mog ličnog iskustva, imao sam više veza na daljinu, ali van Srbije tj. bivše Jugoslavije. Ne zavaravajmo se ljudi, vreme i daljina učine svoje... ;) yes3
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
To je zato što pijemo našu domaću česmovaču, a poznato je kakav je njen kvalitet! Verovatno ima mnogo neke hemije u njoj, pa utiče na psihu, svi smo kao zombiji! :blum3:
Tema, još jednom. Veza na daljinu može i da učvrsti vezu dvoje ljudi, ako je ljubav velika i iskrena. Opet, po meni, samo ako je u pitanju "prolazna" razdvojenost, ako postoje zajednički planovi za posle...

Ni ova moja Zabaljska nije bas za pohvalu...toliko je cista da se ja od nje i napijem i najedem :D Ko zna sta u njoj ima..

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Veza na daljinu je moguća, ako su ljudi u stanju da na sve to gledaju normalno, ako nema patološke ljubomore, i sličnih gluposti.
Moj dragi i ja smo izdržali godinu dana, i evo sad živimo zajedno već šest godina. :)
A ni tih prvih godinu dana nije bilo loše. Viđali smo se svakog vikenda i vikende provodili zajedno. U suštini, provodili smo zajedno mnogo više vremena nego što provedu mnogi koji se viđaju svaki dan, i bilo je to kvalitativno vreme.
A preko nedelje smo se čuli više puta dnevno, razmenjivali po ko zna koliko poruka, i sve je lepo funkcionisalo.
Bitna je samo ljubav i poverenje. Onda sve ide lako. :)
Znam mnogo ovakvih primera, recimo, moja sestra od tetke je tri godine održavala vezu na daljinu sa svojim tadašnjim dečkom, na relaciji Beograd - London, pa su i danas zajedno, žive u Engleskoj i imaju troje dece.
Sve je moguće... :)

Dragana ljubavi sluuuuuusaj sta kaze :)
Inace ovo je isti primer :D I mi isto nedeljno 1000 sms-ova posaljemo jedno drugom,vidjamo se pa skoro svaki vikend..trudimo se. Al sto je ljubomornaaaaaa :p
Ja jeste da sam trazen,al nisam ja kriv sto me zele. Mogu samo reci da ja njih ne zelim vec samo Gagu :)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.05.2010
Poruka
151
Dragana ljubavi sluuuuuusaj sta kaze :)
Inace ovo je isti primer :D I mi isto nedeljno 1000 sms-ova posaljemo jedno drugom,vidjamo se pa skoro svaki vikend..trudimo se. Al sto je ljubomornaaaaaa :p
Ja jeste da sam trazen,al nisam ja kriv sto me zele. Mogu samo reci da ja njih ne zelim vec samo Gagu :)[/QUOTE]

Ljubomorna sam s razlogom i ti to dobro znas,zato cuti :)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Naravno da je moguca vezna na daljinu, cak i vise godina bez problema.
Recimo imas devojku u kraju, sa njom si neko vreme i shvatas da je to osoba sa kojom planiras nesto ozbiljno.
Ali ides na studije u BG, Nis i slicno... I sad je najbolje da sve ozbiljno bude posle studija.
Medjutim onako, dok si u velikom gradu razmenjujes malo studentkinje, malo zurkice, ali pod uslovom da to sve budu krace veze. Zasto se vezivati ako ne zelis nesto ozbiljno, a vec imas.
Kada dodjes kuci opet te neko vercno ceka, ma milina...
Lepo to zvuči, samo što u životu obično bude malo drugačije... Dok ti "razmenjuješ" studentkinje i žurkice, i devojka malo "razmenjuje" drugare, stare ljubavi, raznorazne majstore i poštare, i misli kako joj dragi uči u velikom gradu! Kad se posle 5 godina podvuče crta, od vaše "ljubavi" ostala samo slova... ;)
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2010
Poruka
151
Lepo to zvuči, samo što u životu obično bude malo drugačije... Dok ti "razmenjuješ" studentkinje i žurkice, i devojka malo "razmenjuje" drugare, stare ljubavi, raznorazne majstore i poštare, i misli kako joj dragi uči u velikom gradu! Kad se posle 5 godina podvuče crta, od vaše "ljubavi" ostala samo slova... ;)

E zemljak,podrzavam te maksimalno... :) To nije veza i to nije ljubav ,ako ti razmenjujes tamo,ona ovde...Nije to to :)
 
LEGEND
Učlanjen(a)
28.04.2009
Poruka
17.990
imao sam curu iz CH, zabavljali se na daljinu godinu dana i na kraju je puklo, sto zbog ljubomore, sto zbog drugih manje bitnih stvari.
Necu da duzim mislim da su veze na daljinu osudjene na propast. U pocetku ce sve to biti zanimljivo, nesto novo... ali svaki sledeci dan bice novo mucenje za vas jer cete znati da nekog koga volite ne mozete da " zaista volite ".


:heart: :heart:
 
Natrag
Top