Veštica sa kristalnim zubima koja uči o kraju sveta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ANALIZA

Pogledajmo sada ovu nasu "diskusiju". U pocetku bilo nas je vise, a sada broj se smanjio na tri adventiste i citavog Taramanu.

Tripo je odavno razumeo poruku, prestaoda diskutuje i da cita gluposti. Laodikeja ti je bio najverniji diskutant, ali najzad i on je video da je vrag odneo salu, pa te svecano i on napustio. Ja sam odavno prestao sa diskusijom, ne citam ono sto sa smeca pokupis i postiras ovde, osim sto prilazem ove humore za zabavu. Tako zar ne vidis Taramana da si sve promasio i da si ostao potpuno sam. Oni masni nazivi su dobri za humor, ali pogubni za prave vernike i religiju.

Sudbonosno pitanje za Taramano.

Nadamo se da vidis da si posao pogresnim putem. Napadati postene ljude i nazivati ih prostackim pogrdnim imenima, nema bas nikave vrednosti.

Zao mi je sto si posao pogresnim putem. Jos nije kasno, pokaj se i vrati se Hristu; On uvek prima pokajnike i prasta ima sve.
 
Poslednja izmena:
Nisam napustio, vec to sto neki pojedinac ovde radi nije diskusija, i u tome je greh cak i ucesvovati, a kamoli odgovarati u takvim uslovima.

Kada doticni promeni svoj nacin ophodzenja, i ponasanja, tada se moze nadati da ce neko nastaviti diskusiju sa njim.
 
Posto je ova tema izasla iz okvira prihvatljivog oblika komunikacije (pravila foruma su vise puta prekrsena) tema je zakljucana, i verovatno ce biti uklonjena.

Sama tema i u nazivu se indirektno negativno odnosi prema pripadnicima druge religije i na taj nacin krsi pravila foruma. Clanovi koji su sebi dozvolili sebi da vredjaju druge clanove foruma, su sankcionisani na mesec dana, a ako to ponove bice trajno udaljeni sa foruma. To vazi i za ostale clanove koji prekrse pravila.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top