Vaš prvi poljubac... :)

Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Ajde malo da se prisjetimo...Kada je to bilo,s kim,gdje,u kakvom vam je sjećanju ostao? :)

Evo,ja ću prva-prvi poljubac sam doživjela sa 14 godina u klubu sa jednim Aleksandrom i nažalost,nije mi bio nimalo lijep poljubac,ali danas mi je to smješno kada se sjetim :girl_haha::girl_haha::girl_haha:
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
ehhh prvi poljubac...a to je bilo sa mojih 13 godina i to sa devojkom malo starijom od mene :D i bio je uuuuuummmmmmmmmmnjami :D al u poredjenju sa sadasnjom devojkom je pff :D al rado ga se secam... ipak bilo je lepo :)
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Nedavno ;) sa 14 godina moja danasnja ljubav je to bila..A poljubac dugo planirani :D
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Poljubac? To je bilo više kao trljanje usnama foka pred parenje, ne može se ni nazvati poljubcem! Jer, koliko god slušao priče o tome, "vežbao" i smišljao u glavi kako to da izvedem, znam da je ispalo komično! Praksa bato, tek posle nekog vremena ta "radnja" se mogla nazvati poljubcem, pravim! I posle kažu kako se sećaju prvog poljubca? Pa kako da se ne sećam, kad je bilo toliko komično da sam se retko kad u životu osećao tako glupo... :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Pa, kako kome Re. ;-)
Šalim se, devojke su tu u malo boljoj poziciji, pošto im se prvi poljubac najčešće desi sa nekim starijim, ko već nešto zna. :)
Sa mnom je bilo tako, i sećam ga se, iako je 25 godina prošlo od tada... skroz je bilo slatko. :)
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Ne znam tacno povodom cega je to bilo....bio sam mali ....mislim 10 ili 11g. .....dao sam cvece jednoj prelepoj plavoj zeni, a ona mi je uzvratila poljupcem ( u obraz naravno ) .... kasnije mi je tata rekao da je to bila....Lola Novakovic...
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1.849
Prvi poljubac





To je prvi gutljaj iz pehara koji bogovi napuniše iz svetog vrela ljubavi.
To je granica između sumnje što srce obrvava i rastužuje i pouzdanja koje ga ispunjava i usrećuje.
To je početak poeme duhovnog života i prvo poglavlje romana o pravome čovjeku.
To je čvrsta spona koja veže neobičnost prošlosti s bljeskom budućnosti. On dovodi pritajenja osjećanja do pjevanja.
To je riječ koju usne izgovaraju objavljujući da srce dospijeva na prijestolje, da je ljubav kraljica i da je odanost kruna.
To je nježan dodir, kao kada lahor vrhovima prstiju prelazi preko usana ruže odnoseći sobom dugo slatko uzdisanje i tiho umilno šaputanje.
To je početak čudesnog treperenja koje ljubavnike uznosi iz materijalnog svijeta u svijet nadahnuća i snova.
To je primicanje cvijeta sase šipkovom cvijetu i miješanje njihovog daha da bi se treća duša rodila.
Ako prvi pogleda liči na sjeme koje boginja ljubavi u polje ljudskog srca baca, onda je prvi poljubac nalik prvome cvijetu na vrhu prve grane na stablu života.
Halil Džubran
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1.849
Bilo je to divno i jos se pamti, ja o 8. razredu a ona u 4.razredu.
Prva ljubav,prvi poljubac koji se pamti jos i sada.
Mnoge stvari se se događale u isto vreme i sve su zaboravljene
samo taj prvi poljubac nikada nece.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Meni je bilo grozno i znam da sam cim sam dosla kuci prala zube sat vremena. A sad mi je poljubac nesto najlepse sto se moze desiti ..
 
Natrag
Top