Užasno spor download

Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
4
Drugari, treba mi vaša pomoć. Imam Orionov net, onaj uz fixni tel. Staslno mi pokazuje brzinu od 54.0 Mbps, međutim, brzina downloada ne prelazi 15KB/s. Probala sam sa raznim programima: FDM, IDM, Orbit, JD...Samo mi JD funkcioniše ali vrlo, vrlo sporo. Za jednu pesmu mu treba 15 minwacko2. Ima li rešenja?
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
211
Drugari, treba mi vaša pomoć. Imam Orionov net, onaj uz fixni tel. Staslno mi pokazuje brzinu od 54.0 Mbps, međutim, brzina downloada ne prelazi 15KB/s. Probala sam sa raznim programima: FDM, IDM, Orbit, JD...Samo mi JD funkcioniše ali vrlo, vrlo sporo. Za jednu pesmu mu treba 15 minwacko2. Ima li rešenja?
Izmeri prvo ovde brzinu,okaci rezultate pa da vidimo:bafghjd:
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
4
@dejansimic73, ovde su rezultati, ako dobro shvatam, jako je loša brzina :(

http://www.speedtest.net/result/1469009580.png

@n3m3sis, mislim da ima oko tri godine

do pre mesec dana, sve je bilo super, extra brzo je skidao, a sad ne reaguje ni na jedan program za download...


user-online.png
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
211
@dejansimic73, ovde su rezultati, ako dobro shvatam, jako je loša brzina
Auuuu strasno:alibnnen: pa ovakve brzine nisu bile ni za vreme dial up-a.Po nekom pravilu,trebalo bi da imas 1 Mbps / 512 Kbps,jer to je najmanja brzina koju ovaj Orion nudi.Ajde ti prvo njih nazovi da vidis sta ce ti reci,jer mozda su zavrnuli slavinu pa se prave ludi.Poznajuci nase provajdere,dok se sam ne javis,i dok im ne kazes,nece se sami setiti da ti regulisu net.
 
Natrag
Top