Uvek će postojati jedna osoba koju nikada nećeš zaboraviti

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
A, pa tu ponekad znam da budem Šerlok Holms. Sve primećujem, sve vidim, a naročito ono što dotične osobe ne bi želele da vidim.
Ali, neke čitam teže, neke lakše, a neke nikako. Zavisi koliko je ko otvoren i iskren. :)
 
Učlanjen(a)
20.02.2013
Poruka
535
Лепа је то особина. Све око нас је битно, па ако обраћаш пажњу на доста тога, онда мало тога пропустиш...
Неко је отворенији, неко затворенији, мада мени интересантнији ови затворенији, онда разговор дуже траје... :) А искреност је нешто што се осети и ретко се преваримо, осим ако баш не слушамо само разум... :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
I ja sam bila takva ranije, bili su mi zanimljiviji oni zatvoreniji nekako, kao da mi je bio izazov da ih "nateram" da se otkrave i otvore.
Poslednjih godina to sve manje radim. Poštujem svačiji izbor, pa i to da neko želi da ostane zatvoren. Mada mi se često dešava da mi ljudi kažu: "Ovo još nikome nisam rekao, ali osećam da tebi mogu"...
I opet smo se udaljili od teme... :)
 
Učlanjen(a)
20.02.2013
Poruka
535
Мени су занимљивији јер сам и ја у неку руку такав... Па слично слично привуче... :)

Што се теме тиче, нисмо бацали каменчиће, па ко ће сада да се врати...? ;)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Sram me bilo, ja sam ovde neka šefica a spamujem više od ostalih. Stidim se. :)
Doduše, u poslednje vreme samo ti i ja komentarišemo, ostali čitaju i smeškaju se, tako da nije strašno, bar se nešto dešava.
A što se tiče kamenčića, drugi put. ;)
Laku noć :)
 
Učlanjen(a)
20.02.2013
Poruka
535
Лепо је када се нешто дешава... Надам се да ће се још неко придружити... :)
Лаку ноћ и лепе снове желим... :)
 
Natrag
Top