Utorrent blokira Operu, Mozilu,Internet Explorer itd.

Član
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
8
Imam Windows xp sp2

Problem je sledeci kada upalim Utorrent ocitavanje stranica se poveca sa jedne sekunde na 1 minut i tako je dok ne ugasim Utorrent
kada ga ugasim posle nekih 5 minuta konekcija se vrati u normalu, a nekada moram da restartujem konekciju da bi se vratila.

Prvo sam mislio da je problem u internetu medjutim u medjuvremenu sam promeno internet provajdera i ista stvar se desava.
Onda sam mislio da je problem u Utorrentu ali ista stvar se desava kada upalim igricu LoL (leage of legends) pa sam zbunjen pokusao sam da na googlu potrazim problem ali nisam uspeo.

NAPOMENA: jedino normalno rade skajp i google talk dok traje ta blokada, NOD ne moze da se update kao ni bilo koji drugi program, jos jedna zanimljiva stvar je ta ako hocu nesto da pustim na youtube ocitavanje stranice traje oko jednog minuta dok je ocitavanje video snimka sasvim normalno.

Ako neko zna u cemu je problem bio bih zahvalan da napise.

Takodje za one koje misle da je mozda virus problem imam imam NOD5 redovno radim update i skeniranje i nije nasao viruse
korisim i Malwarebytes Anti-Malware takodje nista nije nasao.
 
Poslednja izmena:
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Pokušaj da u opcijama UT-a ograničiš brzinu download-a.
 
Član
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
8
pretrazivaci se blokiraju cim ga startujem cak i ako nista ne skidam i dalje su blokirani, takodje nemam nista ni na upload listi.
 
Poslednja izmena:
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Probaj neki drugi klijent, recimo Deluge.
Kod:
http://deluge-torrent.org/
 
Član
Učlanjen(a)
07.10.2011
Poruka
164
Ogranici brzinu skidanja i obavezno ogranici brzinu uploada posto upload najvise gusi saobracaj...
 
Član
Učlanjen(a)
07.10.2011
Poruka
164
He-he sory nisam dovoljno temeljno procitao,a da li ti U torrent radi bez problema kada ga pokrenes tj da li ti na sredini skroz dole stoji zeleni stiklirani krug ili zuti trougao...
 
Član
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
8
He-he sory nisam dovoljno temeljno procitao,a da li ti U torrent radi bez problema kada ga pokrenes tj da li ti na sredini skroz dole stoji zeleni stiklirani krug ili zuti trougao...

stoji zeleni, on cak i normalno skida bez ikakvih problema samo sto nece pretrazivaci da rade skidao je nesto ili ne.
 
Učlanjen(a)
31.01.2011
Poruka
3
i ja imam isti problem!probao sam da opet instaliram mozilu ali mi trzi neku sifru bilo koju verziju da sam pokusao da instaliram. sad sam instalirao google chrome i za sada lepo radi ali problem sto sam ja navikao na mozilu!
 
Natrag
Top