Uticaj foruma na ponasanje u "real life"

Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
ne mozes pobeci od svega prisutnog..dobro naravoucenije..mir brate..ovde smo da se dobro zezamo..pobegnemo od reale..koliko ko moze..koliko ko hoce..kazemo sta mislimo stvarno ili ne mislimo nego hajd nesto da kazemo..da nam nije dosadno..da se druzimo..i uzivamo pa i u nekoj sitnoj prepirci..i to je nesto..pametno..:) obogatismo zivote jedni drugima.a to nije malo..:)
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
mislim da forumi pre svega zele da ljudima pruze nesto sto inace nemaju u stvarnom zivotu ... zivot je takav kakav je, svako od nas kreira neki tok, ljudi su razliciti ... ovde je nekako zivot savrsen ... razni ljudi iz raznih krajeva zemlje i sveta, svi u potrazi za opustanjem, provodom, odmorom od svega napetog u zivotu koji svakodnevno zive .... bar tako treba da izgleda ...

u tome i jeste problem, sto ovde dodju oni koji u zivotu nisu niko i nista i onda reklamiraju m**a koja u stvarnom zivotu cak i nemaju. ne zelim ni na koga prstom da pokazujem ali sasvim je sigurno da ima i takvih. oni drugi medjutim dodju da se zaista opuste ali kad vide sta se sve dogadja onda i oni dobiju zelju za pro**r***njem i tako u krug ... ne kaze se dzaba sa kim si onakav si ....

moje licno misljenje i moje licno shvatanje foruma, kao jedne ozbiljne institucije u drustvu, nije njegova zloupotreba i iskoriscavanje njegovog prostora i materijala za kur***nje u zivotu i obratno, kur***nje u zivotu ne mora da bude odraz onoga sto ce doticna osoba raditi na forumu ...

to je moje misljenje ... pa, sad, ko je razumeo .....
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Primetila sam da se malo vise smejem, narocito kad se setim necije ili svoje izjave ovde

na forumu.....Jedva cekam da dodjem kuci s posla da vidim sta ima novo, sta mi

rade prijatelji ...Ne osecam se usamljeno....Dakle, njegov uticaj na moj real life je za sad

vrlo pozitivan a ponasanje mi je uvek bilo pristojno.....:roll:
 
Učlanjen(a)
21.06.2010
Poruka
52
Ima uticaja, ovde se ljudi malo "čeliče", porastu im m**a, izigravaju frajere i zavodnice, vežbaju, valjda to iskustvo posle primene u svakodnevnom životu...

Čudna konstatacija.Dali iz ovoga proizilazi da na forum dolaze samo bezmudići i ženski gabori?
smiley-think005.gif

Ljudi dolaze iz različitih razloga, glupo je tako da etiketiraš a ne znaš ko kucka sa druge strane, za većinu me i ne interesuje kolikih su mu dimenzija u stvarnosti muda i kolika je ko zavodnica,ako me zaintrigira...

u tome i jeste problem, sto ovde dodju oni koji u zivotu nisu niko i nista i onda reklamiraju m**a koja u stvarnom zivotu cak i nemaju. ne zelim ni na koga prstom da pokazujem ali sasvim je sigurno da ima i takvih. oni drugi medjutim dodju da se zaista opuste ali kad vide sta se sve dogadja onda i oni dobiju zelju za pro**r***njem i tako u krug ... ne kaze se dzaba sa kim si onakav si ....

Isto pitanje za tebe i isti moj odgovor kao za Rekontru

moje licno misljenje i moje licno shvatanje foruma, kao jedne ozbiljne institucije u drustvu, nije njegova zloupotreba i iskoriscavanje njegovog prostora i materijala za kur***nje u zivotu i obratno, kur***nje u zivotu ne mora da bude odraz onoga sto ce doticna osoba raditi na forumu ...

Eh vidiš meni ne treba ozbiljna institucija,imam je u stvarnom životu koja mi oduzima i suviše vremena.
Što se tiče zloupotrebe i sajber kurčenja wacko2 ,možda ti ne znaš za razliku između toga i zajebancije.

A meni ono što nije jasno, ako postoji grupa ljudi koja se na taj način zeza na forumu,kome je motiv SAMO OPUŠTENO i to u podforumu slobodne diskusije i spamerski forum,zašto to vama i crvendaćkapi smeta?!

P.S. Pi 'bem ti ,sad vidim da sam u drugoj temi zakasnio na žurku na lusteru
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
A meni ono što nije jasno, ako postoji grupa ljudi koja se na taj način zeza na forumu,kome je motiv SAMO OPUŠTENO i to u podforumu slobodne diskusije i spamerski forum,zašto to vama i crvendaćkapi smeta?!

zato sto postoji razlika izmedju zezanja i spamovanja. ako ti to ne umes da razlikujes onda nije problem u nama vec u tebi.

razmisli malo o tome ...
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Čudna konstatacija.Dali iz ovoga proizilazi da na forum dolaze samo bezmudići i ženski gabori?
smiley-think005.gif

Ljudi dolaze iz različitih razloga, glupo je tako da etiketiraš a ne znaš ko kucka sa druge strane, za većinu me i ne interesuje kolikih su mu dimenzija u stvarnosti muda i kolika je ko zavodnica,ako me zaintrigira...
Ne, naravno, ali se većina trudi da pokaže sebe u boljem svetlu, "kiti" se i preteruje. Naravno da ne znam ko "kucka sa druge strane", ali bi se po odgovorima dalo zaključiti da smo svi pošteni, pravdoljubivi, osećajni i pametni, a daleko smo od toga... To je poenta, nikakvo "etiketiranje", pročitaj malo odgovore po forumu pa ćeš valjda shvatiti... ;)
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Ne, naravno, ali se većina trudi da pokaže sebe u boljem svetlu, "kiti" se i preteruje. Naravno da ne znam ko "kucka sa druge strane", ali bi se po odgovorima dalo zaključiti da smo svi pošteni, pravdoljubivi, osećajni i pametni, a daleko smo od toga... To je poenta, nikakvo "etiketiranje", pročitaj malo odgovore po forumu pa ćeš valjda shvatiti... ;)

O Re je li se tebi stvarno toliko smucio forum???:???::beee:
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
Možda mu se nisu smučili forumi i slične tvorevine, nego nenadmašna ljudska glupost koja je katastrofalno veća od univerzuma... ? smile3
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
O Re je li se tebi stvarno toliko smucio forum???:???::beee:
Ma daleko od toga, forum je sistem koji funkcioniše, ali njega čine i ljudi (pored onog download dela) koji međusobno komuniciraju i zezaju se. E sad, neko to shvata na drugačiji način, ili bolje rečeno ne shvata poentu "života" na forumu.
Da se ne udaljimo od teme, samo kažem da ima uticaja foruma na ponašanje u stvarnom životu. Većina od nas i nauči ovde nešto, pročita neke stvari koje nije znao... Samo sam malo ironično napisao da su ovde neki ljudi "veći" nego što stvarno jesu, i da tu količinu "snage" koju ovde pokupe valjda iskorišćavaju na pravom mestu... ;)
 
Natrag
Top