usb stick za internet gasi kompjuter

Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
17
problem u sticku za internet usb. naime imam četri usb ulaza 2 naprijed 2 pozadi, iako konfiguracija nije neka ( pentium 3.0, mbo asus p 400, agp ati radeon 9200) sve radi ok, printer,scaner, usb stickovi ( osim interneta)......
problem se javlja kada ubacim u jedan od usb utora stick za bežično spajanje ( VIP ) , pc ga prepozna i nakon nekoliko sekundi se pc se ugasi, na taj način da se više ne može upaliti preko standbay prekidača nego se mora prekinuti dotok žive struje, iskopčati glavnu utičnicu i ponovno ukopčati. kada se utičnica ponovno ukopča pc se automatski sam pali ( tj podignu se windowsi) . provao sam problem riješiti pomoću usb razdjelnika(4u1) ali nije dalo rezultata.
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Isti je problem i kod mene bio.....samo sa Gamepadom i rijesio sam ga tako sto ne ubacivam vise Joystick pa tako i ti nemoj pokusavati!!
 
Član
Učlanjen(a)
23.02.2010
Poruka
9
Imam sličan problem sa Telenorovim stikom i Asusovim laptopom. Da li ima neko konkretniji savet?
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Nisam siguran ali mislim da je problem u brzini porta jer je kod starijih racunara usb 1.1, moguce da je i sam stik neispravan ili je operativni sistem za preinstaliranje
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poruka
382
stik nije kompitabilan,probaj druge drajvere,ako ne uspe nije stik ispravan.
pozdrav
 
Natrag
Top