U/P Skeneri i kako skenirati

UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.429
Ma to sam vec uradio, ali ni sfplayer ne otvara vec izbacuje mismatch....

Kao sto sam vec rekao, za jedan tip servera sam nasao model odredjivanja device_id, ali postoji ovaj drugi.

E sad, ko je informatickj pismen razumece razliku izmedju modela koje je objavio @nenif sa xpcom
Nemas validan mac, sfvip otvara taj portal koji si naveo. Ako ti je do strimova pusti helper, a procedura kako otvara mac je ubacena u plejer. To ti niko nece kazati.
Kako je boki naveo ne zelimo da unistimo nesto sto je vredno.
500.png
 
Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
Kako da rijesim ovakav problem u OB pa da izvucem podatke koji mi trebaju.

Replace USER(Dm:f2MzE:M)\/PASS(Kk:UWZs6:p) sa :))
out Dm:f2MzE:M:Kk:UWZs6:p
 
Član
Učlanjen(a)
30.06.2009
Poruka
48
Ma to sam vec uradio, ali ni sfplayer ne otvara vec izbacuje mismatch....

Kao sto sam vec rekao, za jedan tip servera sam nasao model odredjivanja device_id, ali postoji ovaj drugi.

E sad, ko je informatickj pismen razumece razliku izmedju modela koje je objavio @nenif sa xpcom
Ако си то одрадио, онда би и видео које команде иду за отварање. Ја сам се играо и сконтао. Наравно сва питања ти стоје у фајлу xpcom.common.js за сваки сервер.
Ја сам користио Wireshark. Одатле сам узимао податаке, копирао и упоређивао. Сваки дан гледао исти сервер и исту мак адресу. После сам променио мак и опет упоређивао.

Видео разлику у командама и сазнао које податке тражи. Мени је "проблем" што радим себи програм у c#, а xpcom.common.js садржи команде у јава скрипту.
Мислим да то је довољно информација које се јавно могу објавити.
Ако @boki71 сматра да је пуно информација, нека брише.


Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
23.03.2013
Poruka
14
U naslovu piše
U/P Skeneri i kako skenirati
ali kada se dođe do suštine uvek isti odgovor da nije za javno pisanje. Ja odavno koristim openbullet ali su se sada tako zaštitili pojedini da im ništa ne mogu. Znači treba mi config koji može zaobići zaštitu a koji ja nisam mogao preraditi. I kada se ovde pita za pomoć odmah se odgovor dobije da nije za javno pisanje. pa onda gore navedeni naslov treba izmeniti jer totalno lije u saglasnosti sa temom i odgovorima....Ok ako nije za javbost neka mi neko piše na mail ili u inbox mi pošalje skriptu koja valja. Danas ti meni sutra ja tebi.Tako to ide po forumima.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
U naslovu piše
U/P Skeneri i kako skenirati
ali kada se dođe do suštine uvek isti odgovor da nije za javno pisanje. Ja odavno koristim openbullet ali su se sada tako zaštitili pojedini da im ništa ne mogu. Znači treba mi config koji može zaobići zaštitu a koji ja nisam mogao preraditi. I kada se ovde pita za pomoć odmah se odgovor dobije da nije za javno pisanje. pa onda gore navedeni naslov treba izmeniti jer totalno lije u saglasnosti sa temom i odgovorima....Ok ako nije za javbost neka mi neko piše na mail ili u inbox mi pošalje skriptu koja valja. Danas ti meni sutra ja tebi.Tako to ide po forumima.

tema jeste sa naslovom u/p skeneri i kako skenirati i otvorena je pre ko zna koliko godina.......i tema je pogodila srz i netreba menjati ama bas nista jer je u detalje u njoj objasnjeno kako se skeniraju u/p liste (user/pasword) i cak smo i dali nase skenere i bili pljuvani zbog toga........
ti pitas za mac skeniranje verovatno........jel i za to trebamo sve javno objaviti i kako ide i da dama javno nase skenenere......ne razumem.....jednom smo se opekli i trebamo opet......
ja a i mnogi drugi smatramo da je ovako puno bolje i da ce duze trajati.....sta mislis sta bi bilo i kako bi radili svi ovi paneli i da li bi i sada radili da smo jula 2018 javno objavili sve mac skenere koje su pravili losmij,salezli.......sta mislis kako drhti server kada ga 3 napadnu brutal force metodom,a zamisli da 30 ili 50 odjednom ga skeniraju.....

pomazemo i vise nego dovoljno.......upucujemo donekle na problematiku,dali javno sf plejer za gledanje i ko zna sta sve jos.......i vise nego dosta od nas......

treba da budete svesni da iza svega toga stoje meseci rada ne jednog coveka nego cele grupe ljudi u sf vipu i zar trebamo to javno postaviti sve na tacnu.......ne mi nismo ti koji unistavaju nista,to se radi na nekim drugim mestima.....
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2012
Poruka
33
Moze li jedno pojasnjenje od vodecih ljud....da ne razbijam glavu vise...da li je MAC koji izbacuje poruku device_id_mismatch VALIDAN(ima visi stepen zastite) ILI NE?
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Moze li jedno pojasnjenje od vodecih ljud....da ne razbijam glavu vise...da li je MAC koji izbacuje poruku device_id_mismatch VALIDAN(ima visi stepen zastite) ILI NE?
Ja nisam od vodecih ali mogu ti odgovoriti, taj mac je validan ali nije iskoristiv na nacin na koji ga zelis koristiti. Te mac adrese rade na malo drugaciji nacin, sirovo skeniranje samo po sebi nije dovoljno. Eto, nadam se da je pojasnjenje zadovoljavajuce.
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2012
Poruka
33
,@serbianchegeva

Razumem tvoje nezadovoljstvo ali i ja kao ni ti nisam privilegovan, medjutim zelja da ucim me je dovela da on totalnog cutuka sam sebi obezbedio da imam sta da gledam. Ovo je vec visi nivo, ali za to je vec potrebno programersko znanje.

Naravno da bih voleo vise interakcije sa vip clanovima, ali POVERENJE je ovde kljucna rec, zbog zlouporeba u proslosti.

Ocigledno, ja i ti, kao i mnogi, nismo u tom krugu poverenja. Meni je ovo hobby, jer imam i eon i orion, ali me zivo zanima kako to funkcionise iznutra (kao kad klinac rasturi igracku).

Zahvaljujuci ovom forumu poceo sam da izucavam jedan jezik i hvala im na tom.

Umesto da sam dobio ribu, ja ucim da pecam. Samo strpljenje ... pozdrav
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
26.06.2015
Poruka
15
Hi I would like a valid and complete program for Windows, a guide to try to scan and a source where to find the mac addresses that I searched a lot on Google without finding anything.I have read the pages of this thread many times, then I tried to download a scanner program, but it does not download it. Can someone help me? Thanks :)
 
Učlanjen(a)
27.10.2012
Poruka
186
Hi I would like a valid and complete program for Windows, a guide to try to scan and a source where to find the mac addresses that I searched a lot on Google without finding anything.I have read the pages of this thread many times, then I tried to download a scanner program, but it does not download it. Can someone help me? Thanks :)
I understand your desire to find software for scanning. But, not finding anything on google should tell you a lot. These are things that you will not get. No one is willing to give out these kind of software, Why? Simply, if it gets spread out in public no one will be able to watch free IPTV. So, my advice is: ask for certain server and someone here will send you MAC for it.
 
Natrag
Top