U/P Skeneri i kako skenirati

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
taj alat i ovo sto se nadje na sf je isto , ljudi nece alat sam naci ako kombo nije uradit kako treba , obicni vlc player je isto mocan koliko i bilo koji skener sa dobrom kombo listom

ma da ....sve je to objavljeno vec davno ovde...ako mene pitate nista inpozantno.....napravim to za pola sata u Visual Basicu koristeci D3n1s source koje je javno objavio za skener,checher ....:mig:..

jedino sto sam mogao da ga udesim da bude lepsi malo ali netreba mi i nisam se trudio......

075vs5Q.jpg


ovo je meni ipozantno.......domaca lista 5000 konekcija...radi godinu dana..inace ti prepravljani i budzeni source u Visual Basicu a koji su od D3n1s mi bas i ne ocaravaju.....

gfd.png

Ashampoo_Snap_2017.03.05_20h56m24s_007_.png
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
17.09.2010
Poruka
173
ne bojte se vi za moje combo liste ;)
ako moze taj alat ok ako ne opet dobro
 
D

duka4

skeniram i nađem liste ali uvijek jedna konekcija. neznam kako ljudi nađu s toliko konekcija listu. nije mi jasno.
 
D

duka4

ma ja trazim u/p liste. ove mac nisu loše ali to može samo jedna osoba uvijek gledat. cim netko drugi nađe istu gotovo. nađes ih 50 i onda majmun na forumu nekom da ispadne faca objavi javno. i upropasti ti sav trud i liste i više nitko nemože gledat. čini mi se dobar ovaj wot. ukucam ip, host odaberem portove. i izlista mi dosta toga ali kad zelim pokrenuti kaze da nemam autorizaciju. ali skužit cu ja sta treba.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
skeniram i nađem liste ali uvijek jedna konekcija. neznam kako ljudi nađu s toliko konekcija listu. nije mi jasno.

Ako misliš naći te liste sa username=mujo&password=mujo slobodno odustani. Zar misliš da bi neko na takve liste stavio tako jednostavan username i password? Pitaš, onda kako? I ja pitam.

Druga stvar ako koristite combo koji je došao uz skener ili neki javni combo slobodno obrišite skenere, gubite vrijeme.

Sve dok ne sjednete i napravite svoj kombo nema potrebe da pišete da ne pronalazite liste. Čovjek vam fino rekao da ne skenirate domaće servere sa imenima koja nisu domaća, da ne skenirate servere sa uk, usa, fr, gr, it kanalima sa našim imenima. Džaba gubite vrijeme. Zar je teško dodati sufix 1 ili 2 ili 3 na neki kombo? X puta sam rekao kad lista stane njima je najlakše promjenit sve muje, hase, fate u mujo1, haso2, fata3 al' jok niko neće da razmiišlja svi traže kombo sa kojim je neko preskenirao sve.

Zar nije lakše napraviti 20 kopija skenera, u svaki staviti po 1 server i pokrenuti ih 20 nego da čekate da skener završi jedan server pa pređe na drugi.

Pored svega objavljenog ljudi još uvijek traže liste na pp. Ne žele ljudi ni da čitaju ni da nauče. Džaba ovo sve.

Ja ne uspijem apsolutno ništa naći sa mac address generator od D3n1s

Pa odustani od njjega i pročitaj moje postove u kojim sam fino rekao, losmijev skener i losmijev combo ili vi ipak volite da igrate loto i bingo?

Zar nisam napisao da je njegov skener najbrži? Nikako ne mogu da skontam zašto koristite nešto što svjetluca pored nečeg što radi savršeno bez boje.

X puta sam već rekao, tu aplikaciju sam napravio nekom ko je tražio. Ne vama, ne javno. Njemu je uradila što je trebalo i gotova priča. To što je boki sve stavio javno to je druga priča.

Random mac je enormna glupost, kao i random characters generator. I ponovo kažem, neko tražio ja mu napravio, njemu radilo što je trebalo. Zar stvarno mislite generisat Ri78xkS3c9KLg. Zar stvarno mislite da ćete naći takvu listu sa ovim skenerima? Gubite vrijeme.

Skeneri su 0 ako sami ne napravite combo al' izgleda to niko neće da uradi. Druga stvar WinHTTrack može da uradi isto ovo što i "skeneri".

I naravno već ste kopirali WinHTTrack i otvarate ga u google i skidate i ne čitate dalje. X je takvih stvari na netu a vi se držite ovih skenera. Zar je toliko teško skontati da su ovo urlovi? Šta fali napravit jedan veliki kombo i spojiti username i password i dodati mu server i to skidati sa nekom aplikacijom koja može skinuti veliki broj urlova. U notepad replace all mjenjate server i skenirate tako kompletan kombo.

I naravno sad ovo ispod stavite na sve forume i blogove i pišite da je skener.
icon_z_facepalm.gif


Ono što ste uradili na KajF juče je sramota, nisu za vas ni skeneri ni liste za vas je stara milicija i palica i da vas namlate dobro.

Supersoni_ni_skener.jpg


Ne tražite objašnjenje za ovo iznad, to nije ništa. Dajem primjer, ovakvih aplikacija ima na hiljade. Boljih, gorih, bržih, sporijih, ljepših, ružnijih. Guglajte batch URL downloader i sl.
 
Učlanjen(a)
31.08.2012
Poruka
636
Auu Denise, pa gde im rece za novi skener, sad ce svi misliti da ovaj nalazi liste najbolje.
Momci, jel znate da je i VLC jedna vrsta skenera? :D
 
Natrag
Top