U/P Skeneri i kako skenirati

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
da, ima cak i njegova verzija za .NET Framework 2.0....mislim da je nisam postavio nigde...mozda i to nekom bude od koristi,,,,,

Ashampoo_Snap_2017.02.01_18h29m00s_001_.png
 

Prilozi

  • IPTV Playlist Scanner (.NET Framework 2.0).zip
    80,1 KB · Pregleda: 133
Učlanjen(a)
30.01.2017
Poruka
4
skeneri podjeljeni,i ostali alati....što mislite,da "provajderi",ne prate razno-razne forume,i zaštite se,mislim da nadrapaju,oni,koji,kao plaćaju IPTV,mislim da im se sada prečesto mijenja user:pass...a,Vi skenirajte,možda uhvatite koju listu,i gledaš ju manje nego što si skenirao....
tko želi nešto imati,neka se uhvati Linuxa....ali,to moraš naučiti,ne dobiješ skenere i ostale alate.....a,kada naučiš....onda si car....

Nema zastite, niko se jos nije zastitio. Ja imam svoj mac i kad gledam nemoguce je skenirati tu mac adresu. Svaki dan morate skenirat ponovo. I stare mac liste rade samo sto svako pusti, vidi da ne radi i obrise, a ona radi, samo u tom trenutku ne radi. Tako je i sa skenerima, ako taj cija je mac adresa gleda u tom trenutku skener nece naci listu, ako ne gleda naci ce.

Evo ja sam skenirao

Kod:
http://iptv.radiokafic.com:80/playlist?type=m3u&deviceMac=00:1A:79:2A:

Nasao 16 listi koje rade savrseno a skener tek do pola dosao.
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
3.518
Nema zastite, niko se jos nije zastitio. Ja imam svoj mac i kad gledam nemoguce je skenirati tu mac adresu. Svaki dan morate skenirat ponovo. I stare mac liste rade samo sto svako pusti, vidi da ne radi i obrise, a ona radi, samo u tom trenutku ne radi. Tako je i sa skenerima, ako taj cija je mac adresa gleda u tom trenutku skener nece naci listu, ako ne gleda naci ce.

Evo ja sam skenirao

Kod:
http://iptv.radiokafic.com:80/playlist?type=m3u&deviceMac=00:1A:79:2A:

Nasao 16 listi koje rade savrseno a skener tek do pola dosao.
Mene zanima koliko ljudi moze da gleda jednu listu,da li je ta lista ogranicenicena na samo jednog korisnika koji tu listu i placa,jer se desava da lista jedan dan radi a drugi ne i tako ukrug...pa me zanima zbog cega je to tako???
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.02.2016
Poruka
674.105
Mene zanima koliko ljudi moze da gleda jednu listu,da li je ta lista ogranicenicena na samo jednog korisnika koji tu listu i placa,jer se desava da lista jedan dan radi a drugi ne i tako ukrug...pa me zanima zbog cega je to tako???
to ti zavisi od slucaja do slucaja.
 
Učlanjen(a)
29.01.2017
Poruka
93
te MAC adrese nemaju veze sa stvarnom MAC adresom uredjaja kojim gledas tu listu, da je to tako, (usaglaseno) ne bi na svojoj adresi gledao liste sa tudjim MAC-om to je samo jos jedan od ,,,,,,ma to je vec puno puta receno
 
Učlanjen(a)
19.01.2017
Poruka
14
Mene zanima koliko ljudi moze da gleda jednu listu,da li je ta lista ogranicenicena na samo jednog korisnika koji tu listu i placa,jer se desava da lista jedan dan radi a drugi ne i tako ukrug...pa me zanima zbog cega je to tako???

For each list you can be assigned to a limit of users as desired, who can enjoy the view. If you place the limit 3, the fourth user, you will see jerky or channel hopping.
 
Natrag
Top