U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
22.01.2017
Poruka
186
Evo ti sasvim iste menjas samo zadnje 4cifre,mozes i ovako kako je unutra ne skeniram ja te liste. Na posao sam sreca imao u mobilni datoteku.Skines onaj softver od denisa list tools i samo iseces zadnje cetiri cifre. Prvo probaj skenirati ovako kako je unutra. Pozz svima. Kako si uspeo da odjednom skeniras 26 to mi nije jasno trebas imati neki supersonicni pc i memorije u pc 10gb, u Urlist dodas koliko hoces recimo 50 100 200.Da iskeniras 200servera treba 7dana zavisi koliko ti je kombo. Ako skeniras samo sa jedan skener od salezli, Mozes i u 2foldera da skeniras sa Isti skener od salezli. Najbolje koristiti vpn dok se skenira, nezna se ko te blokira a ko ne od servera . Evo u Kodi otvoris adon Moja TV, kod mene ako ne koristim vpn ne rade 80%programe,kad uklucim vpn sa Uk-Anglija skoro sve mozes gledati.
t_thanks-3.gif
 

Prilozi

  • PakiMac.txt.zip
    153,8 KB · Pregleda: 233
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Jasno mi notesom to lako menjam, ali dodavanjem u skriptu dobijam 7 parova, namesto 6 ? i to me zbunjuje, istu skriptu imam u MyAdmin klijentu i tamo menjam to uspesno i dobijam za razlicit 4-ti par, razlicit MAC kombo, promenom u notesu zadnja dva para su uvek ista.
Ma ja cu to sa My Admin klijentom, ali ovo mi ipak nejasno
Screenshot_2.png

Screenshot_3.png


Hvala Ti za vreme, pozdrav

Zato sam ti rekao da ispraviš MAC.php u php folderu jer ta skripta je za 3 grupe a ova druga za 2. Sad i ne moraš, evo losmij je uradio sve.

;
231.031112616 Seconds
iliti
3.850519 Minutes

311,296 KB file se kreira

Kod:
https://drive.google.com/uc?export=download&id=0BzXBkJ6UZ7kiTmw2UTFsc3czcG8

koristen ovaj stari generator
[raw]<iframe src="//pastebin.com/embed_iframe/ziQ8My7n/noheader" style="border:none;width:100%"></iframe>[/raw]
Kod:
https://pastebin.com/raw/ziQ8My7n

Ovaj post bi trebao da ima najviše lajkova u ovoj temi al' mislim da ga niko neće ni vidit. Svaka čast na ovom. Sad ovo ubacit sa tvojim skenerom i eto hiljade listi. :D Tj. meni poruka daj listu nisam našao ništa sa skenerima, nemam ja kaže volje da to učim i čekam. :D

Dobro neko reče neki dan, obrišite kaže sad sve ovo kad sam ja skinuo. :D
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.02.2016
Poruka
674.105
Zato sam ti rekao da ispraviš MAC.php u php folderu jer ta skripta je za 3 grupe a ova druga za 2. Sad i ne moraš, evo losmij je uradio sve.



Ovaj post bi trebao da ima najviše lajkova u ovoj temi al' mislim da ga niko neće ni vidit. Svaka čast na ovom. Sad ovo ubacit sa tvojim skenerom i eto hiljade listi. :D Tj. meni poruka daj listu nisam našao ništa sa skenerima, nemam ja kaže volje da to učim i čekam. :D

Dobro neko reče neki dan, obrišite kaže sad sve ovo kad sam ja skinuo. :D
Ova skripta sta sam stavio moze za koliko grupa hoces, cak i ne moraju biti grupe. moze i bez dvijetacke, ma sta god stavis onaj staticni_dio izgenerisace ostatak mac adrese. petlja se prilagodjava velici staticnog dijela, zato je kod i toliki, inace bi stalo sve u jedan red.
Ako se ide na vise kombinacija fajl je znatno veci, ne znam hoce li skener moci to da ucita kao combo listu.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
haha me bezi tamo.......1542 .....ali strane.... u porukama.......

Pogledajte prilog 100185

Tebi ne treba forum, ti sebi na pp fino otvori drugi forum. :D

Kod mene još stoji 51, ne smijem ni da kliknem. I kad kliknem gledam da odgovorim da je nemoguće postavit ostala pitanja al' neki se ne daju zeznut. :D

On: Imaš li neku listu da radi malo duže i da je stabilna?
Ja: Nemam, meni sve nestabilne, imam 2 Mbps net.
On: Daj meni imam ja brži, pošalji sve!
Ja: Šta sve? Ovih 2Mbps? Šta ću onda ja?
On: Liste!
Ja: Šta će mi liste bez neta?
On: Baš me zanima šta li vi koji sve ovo pravite imate?
Ja: 2Mbps net.
On: Što ne uzmeš brži?
Ja: Ako uzmem onda ćeš znat da imam stabilne liste.
On: Ma uzmi, naučio sam skenirat.
Ja: Super, sutra uzimam.
On: ...
On: ...
On: Jesi uzeo? Jesu sad stabilne?

:D

Jel' to svi sa ovim jesen74 imate 24 strane? :D Šta li vas dvojica pričate u 24 strane. Počeli kad mu je nik bio proljeće74? :D

Ova skripta sta sam stavio moze za koliko grupa hoces, cak i ne moraju biti grupe. moze i bez dvijetacke, ma sta god stavis onaj staticni_dio izgenerisace ostatak mac adrese. petlja se prilagodjava velici staticnog dijela, zato je kod i toliki, inace bi stalo sve u jedan red.
Ako se ide na vise kombinacija fajl je znatno veci, ne znam hoce li skener moci to da ucita kao combo listu.

Ne sikiraj se, utjerat će to narod, ima da uđe! :D
 
Učlanjen(a)
22.01.2017
Poruka
186
Kod mene net docis 100mbps nema nikad problema-normalno mora da radi lista badijala net ako lista je expired.Sad sam na posao salezli skenira kod kuce.Uvjek uklucim isti server sa dva salezli normalno kombo nije isto, onaj emiro juce mi zaeba 5listi no neka ima drugih-onaj vaha ja sam nasao sa Sentry ovako vaha-vaha on postirao Vaha-Vaha-na K...... i sve macove od bosna kafe, vlagor itn i zatvorili temu jos sinoc. Prije neko vreme isto i so kafic, i tad isto odma zatvorili temu sta hoce ovaj emiro nije mi jasno. Znaci moze se skinuti i tako i tako.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top