U/P Skeneri i kako skenirati

D

duka4

otvori listu na PC sa VLC i ona idi ,save listu u kom formatu,i onda takvu listu ,na koju si uradila save,probaj na tv.
svaka mac lista je za jednog korisnika možda neke mogu istrpit dva ali koliko znam svaka je za jednog. kad je gledaš na kompu moraš fino ugasit i tek onda radi na drugom uređaju. takve su mac

Lista savrseno radi na PC u VLC ali na SMARTU nece. Nece na SMARTU i kada je iskljucen PC
ne ućitavaš je kao datoteku nego moraš kao url, prekopirat cijelu url
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
31.01.2011
Poruka
96
Nije potreban ni dreambox da bi se doslo do u/p
Primjer:
user/jk73nk2njGn
pass/jaKLmo23
To kao za primjer..... samo kako se do tog dolazi? Neki drugi put...

Pozdrav
znam da nije potreban dreambox da VI koji znate da pokupite sve usere i passworde iz jednog servera,scenerom mi pocetnici u ovome nemozemo nista naci osim onog sto vec na googlu ima,al bar ubijamo vrijeme.Kad je vladao cccam i cs,bilo je nezamislivo da se iz zakljucanog dreamboxa mogu izvuci sve linije i svi useri,ali se vremenom doslo do komande kojom se izvlace fileovi iz dreama iako neznas user i password,e tako se isto iz iptv servera izvuce sve....samo ko ima vremana vise i volje da to svlada doci ce do rezultata a ko po danu radi i ima vremena samo navece ,onda tesko da mu se trud moze isplatiti od par sati slobodnog vremena
 
Učlanjen(a)
08.09.2015
Poruka
131
heh moj drug treba samo dobar alat a ovi ovde to iaju al mi mali sigurno jos za neko vrijeme cemo da gledamo liste koji su davno prohujale s vihorom
 
Učlanjen(a)
31.01.2011
Poruka
96
jedini alat je znanje,koje mi,nazalost nemamo,nekoliko slova izvlaci sve iz servera.Ako /get.php?username=user&password=password&type=m3u e tako ima tih komandi koji izvuku podatke,ali....ko bude ziv za nekoliko godina znat ce
 
Učlanjen(a)
31.01.2011
Poruka
96
nisam rekao da trebaju svi ulaziti,daleko od toga.Ja samo kazem da nemamo znanja za to,a ko zna nek udje,zasluzio je .Skeneri su dobri,i napravit skener da radi posao je veliko znanje i kapa do poda svima koji su napravili ih i podijelili sa nama,a od nas koji neznamo nista osim pokrenut scener i ubacit combo,koji je opet neko javno stavio,nijedan od nas nije nasao nista sto vec ,normalno na googlu nema
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.939
nisam rekao da trebaju svi ulaziti,daleko od toga.Ja samo kazem da nemamo znanja za to,a ko zna nek udje,zasluzio je .Skeneri su dobri,i napravit skener da radi posao je veliko znanje i kapa do poda svima koji su napravili ih i podijelili sa nama,a od nas koji neznamo nista osim pokrenut scener i ubacit combo,koji je opet neko javno stavio,nijedan od nas nije nasao nista sto vec ,normalno na googlu nema
Samo malo maštovitosti, adrese koje skeniraš nisu samo one u skeneru. A tek combo lista, pa jel moguće da neko skenira sa javno objavljenom combo listom i čudi se rezultatima pretrage. Combo listu svak sebi pravi, kombinacija mali milion. I oladite od tih macova, gubljenje vremena.
 
Učlanjen(a)
08.09.2015
Poruka
131
Samo malo maštovitosti, adrese koje skeniraš nisu samo one u skeneru. A tek combo lista, pa jel moguće da neko skenira sa javno objavljenom combo listom i čudi se rezultatima pretrage. Combo listu svak sebi pravi, kombinacija mali milion. I oladite od tih macova, gubljenje vremena.
mac je najlaksi za skenirat sad te combo liste treba dosta maste i truda
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
nisam rekao da trebaju svi ulaziti,daleko od toga.Ja samo kazem da nemamo znanja za to,a ko zna nek udje,zasluzio je .Skeneri su dobri,i napravit skener da radi posao je veliko znanje i kapa do poda svima koji su napravili ih i podijelili sa nama,a od nas koji neznamo nista osim pokrenut scener i ubacit combo,koji je opet neko javno stavio,nijedan od nas nije nasao nista sto vec ,normalno na googlu nema

ovde ima dosta nas koji smo 5-6 godina u iptv oblasti.....mnogo vremena i truda,neprespavanih noci je iza nas dok se nije nesto naucilo.....da kazem nesto vise od ovoga iz ove teme...zato nemojte ocekivati da bas sve sto znamo i podelimo....citajte ucite,skenirajte...ovde zasigurno imate i od koga nauciti...ovi skeneri postoje godinu ipo,sta mislite koliko puta sam ja pustio skener,nema broja.....nasli su mi na desetinei desetine hiljada listi...otisli smo malo dalje i pitanje je dana kada cemo to i objaviti.....recimo,samo delic od toga dalje......ako budemo isprovocirani mozda bude i mnogo brzo.....ko ce to vec znati..

ja skoro naseo na provokaciju pa pokazao da je na SF iptv otiso mnogo daleko,najdalje ubedjen sam na ovim ex-yu prostorima.....e sada sto nije sve javno,pa nije jer da jeste pitanje sta bi sve bilo...

obeco sam da pokazem komsijama kako se radi sa stalkerima....samo jedan od kako mi zovemo usisivaca koje posedujemo....jes iz proslog veka ali rade ,vrse poso,sklepali smo ih nekako.....za 15 minuta preko 400 stalkera.....pa evo pozdrav za komsije od kojih trenutno ucim kako se nesto vadi iz stalkera...

Alat nemojte da mi trazite jer cemo verovatno i njega postaviti javno ,o tome tek trebamo pricati .....

Kod:
http://upload.serbianforum.org/repository/boki71/st.flv

rezultatat 16 minuta i 35 sekundi....438 stalkera....nije lose....

1.png
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.133
nisam rekao da trebaju svi ulaziti,daleko od toga.Ja samo kazem da nemamo znanja za to,a ko zna nek udje,zasluzio je .Skeneri su dobri,i napravit skener da radi posao je veliko znanje i kapa do poda svima koji su napravili ih i podijelili sa nama,a od nas koji neznamo nista osim pokrenut scener i ubacit combo,koji je opet neko javno stavio,nijedan od nas nije nasao nista sto vec ,normalno na googlu nema
Onako iskreno rečeno pričaš gluposti,jbga.Napravi sam svoj combo i skeniraj imaš programe koji generiraju wordlist.Najbolje je zakupit vps server i na njega postavit ogroman combo pa nek dere 24/7.
 
Natrag
Top