U/P Skeneri i kako skenirati

VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Pozdrav,
ima li neko od clanova Sentry MBA config za skeniranje MAC adresa, htio bih provjeriti expire date i broj konekcija na listama koje nadjem. Mozda je cisto gubljenje vremena ali eto da se malo zabavljam. Nekakav primjer combo liste ne bi bio na odmet ako ovo neko uopce radi. Pretpostavljam da se koristi e-mail, user i pass kod pravljenja combo liste ali nisam siguran pa ako je neko prokljuvio kako to ide, moze i na PM.
 
Učlanjen(a)
12.07.2012
Poruka
15
Pozdrav,
ima li neko od clanova Sentry MBA config za skeniranje MAC adresa, htio bih provjeriti expire date i broj konekcija na listama koje nadjem. Mozda je cisto gubljenje vremena ali eto da se malo zabavljam. Nekakav primjer combo liste ne bi bio na odmet ako ovo neko uopce radi. Pretpostavljam da se koristi e-mail, user i pass kod pravljenja combo liste ali nisam siguran pa ako je neko prokljuvio kako to ide, moze i na PM.
Poštovanje, Sentry MBA koliko vidim također može skenirati Mac adrese i mene zanima isto što i kljuki29 kako provjeriti expire date sa sentryom jer pomoću ovih skenera koji su najbolji za skeniranje piše n/a. Ne morate javno odgovarati možete nam poslati pm
 
Učlanjen(a)
22.01.2017
Poruka
186
Poštovanje, Sentry MBA koliko vidim također može skenirati Mac adrese i mene zanima isto što i kljuki29 kako provjeriti expire date sa sentryom jer pomoću ovih skenera koji su najbolji za skeniranje piše n/a. Ne morate javno odgovarati možete nam poslati pm
Ides u Sentry na bilo koj fajl koji je pronasao(hits)desni klik na mausot biras- View boot debug so default text editor I pise ti unutra sve.polesno zdravje.Inaku darkon vi kaza kako se proveruva vaznost na listata vo prebaruvac,no ne go cita toa nīkoj.
Shot_017_4.png

Shot_018.png

Valjda i za mac snimi to unutra,mora da snimi sve sto skeniras sa sentry,sve stoji u headers nista se ne brise.Isto je i za mac konfiguracija samo kombo drugacije user-pass-email.Ipak je salezli najbolji ona verzija bez proxy,samo ubacis mac unutra,sta ima veze vaznost liste neke su unlimited pa ne rade.Inaku darkon vi kaza kako se proveruva vaznost na liste vo prebaruvac no niko ne cita to.
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Da, mene interesira kako da sastavim ovaj dio upita u config-u:

primjer:

[Ajax]
Variables=PaxDeorum||Login Page||None||Costant||:43666/client_area/||None||None||Username||||-1||-1||0||0||0||0
PostElements2=None&&None&&None&&None&&None&&None&&None&&PaxDeorum&&None&&None&&None&&None&&None&&None&&None

ili

[Ajax]
Variables=01||Login Page||None||Costant||:80/get.php?username=||&||None||Username||||-1||-1||0||0||0||0&&02||Login Page||None||01||||&||None||Costant||#26password=||0||-1||0||0||0||0&&03||Login Page||None||02||||&||None||Password||||1||-1||0||0||0||0&&04||Login Page||None||03||||&||None||Costant||#26type=m3u||2||-1||0||0||0||0
PostElements2=None&&None&&None&&None&&None&&None&&None&&04&&None&&None&&None&&None&&None&&None&&None

a da bude prilagodjeno MAC skeniranju tako da ne vrtim bezveze. Combo lista i nije toliki problem. Znam da je mozda nepotrebno ali cisto da malo istrazujem. Liste i tako ne koristim, imam Dreambox sa CS ali kako rekoh...
 
Učlanjen(a)
22.01.2017
Poruka
186
Ovo nije za mac ovo je za user I password konfiguracija,jer u mac treba drugacije,stom ti nije vazno onda ok gledaj na dreambox.Dodas istu adresu unutra podeljena na tri dela,da zavrsava ovako #26deviceMac=PostElements2=None&&None&\&None itd.Ja za mac salezli mi bolje zavrsi posao,ne treba konfiguracije.Samo spojis
1)/playlist?type=m3u&deviceMac=* jedno 10 puta dodas u txt I spojis sa servere.Sentry I uzima dosta memorije,i promeni ti sve foldere u pc.5salezli 4%cpu sentry jedno 15-20%cpu.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
12.07.2012
Poruka
15
Ides u Sentry na bilo koj fajl koji je pronasao(hits)desni klik na mausot biras- View boot debug so default text editor I pise ti unutra sve.polesno zdravje.Inaku darkon vi kaza kako se proveruva vaznost na listata vo prebaruvac,no ne go cita toa nīkoj.
Shot_017_4.png

Shot_018.png

Valjda i za mac snimi to unutra,mora da snimi sve sto skeniras sa sentry,sve stoji u headers nista se ne brise.Isto je i za mac konfiguracija samo kombo drugacije user-pass-email.Ipak je salezli najbolji ona verzija bez proxy,samo ubacis mac unutra,sta ima veze vaznost liste neke su unlimited pa ne rade.Inaku darkon vi kaza kako se proveruva vaznost na liste vo prebaruvac no niko ne cita to.
Ok, hvala, a kako se skeniraju mac adrese sa sentryom???
 
Natrag
Top