U/P Skeneri i kako skenirati

D

duka4

e moj musa me. takve se stvari govori samo biranim ljudima u koje imas sto postotno povjerenje. sve ja to gledam ali mi nebi palo napamet ovdje stavit kako. zna i sota vjerovatno ali neće ni on. jer bi sve puklo u roku mjesec dana. ti lično si bio na jednom drugom forumu član i iznosiš ovdje sta su te tamo ljudi u povjerenju dali pokazali. ko garantira da to nećeš i odavdje iznet. nitko . ja nema sanse da do postavim i kažem ali bas iz tog razloga i gledam , jer sam stekao povjerenje određenih ljudi. i nepada mi napamet da to iznevjerim. ps morao sam ovo napisati ovdje. razlog je da ljudi uvide da je na kraju krajeva povjerenje i rijeć najbitnije . poz
 
Učlanjen(a)
20.02.2015
Poruka
180
O ovome tamo na tom forumu nije bilo nikakvog govora.Ne bar dok sam ja bio tamo.
A ocekivao sam nesto/neko uputstvo i na pm...ne od tebe,mozda od Sote...
 
Učlanjen(a)
29.01.2017
Poruka
93
MusaMe sledi gi na White Spirit postovite tamu lezi odgovorot.Ostavi go filozofov duka4 potparolot na inter oni mislat samo oni gledaat art iako tsp e million pati podobra lista od taa art.pozdrav.
Isto tako zamolite White-a ,dobijete stalker sa Narodnom (bar do sada bilo) ,i da treba Stb emulator,najprostije. Covek je dobar, napravi svima
 
Natrag
Top