U/P Skeneri i kako skenirati

Član
Učlanjen(a)
12.08.2012
Poruka
63
Meni sve prođe i završi .ali dolje je cijelo vrijeme crno i nedozvoljava copy.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331

nismo misleli na isti alat,to je generator sa skenerom......pa netreba ni da ti usnimava mac adrese odma salje na skeniranje te mac na server koji zadao.....kada nadje ok listu izbacice dole......imas servers fajl ubaci server koji zelis da skeniras..

Ashampoo_Snap_2017.01.24_22h50m24s_014_.png
 
Učlanjen(a)
13.11.2016
Poruka
230
Hvala Boki i ekipi
Pitanje u vezi MAC Address Generator by D3n1s sve odradi ali neznam kuda to spremi ?
U koveri ga nema gde je instalacija,
nismo misleli na isti alat,to je generator sa skenerom......pa netreba ni da ti usnimava mac adrese odma salje na skeniranje te mac na server koji zadao.....kada nadje ok listu izbacice dole......imas servers fajl ubaci server koji zelis da skeniras..

Pogledajte prilog 100035

@boki71, servere koji su na server fajl, dali je potrebno proxy za iste ili ne? Mozno e nekoj server da blokira IP!

Ima li i druge servere koji mogu da se skeniraju sa mac adresse?
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
@boki71, servere koji su na server fajl, dali je potrebno proxy za iste ili ne? Mozno e nekoj server da blokira IP!

Ima li i druge servere koji mogu da se skeniraju sa mac adresse?


ima servera koji blokiraju ip....posle par upita...i oni se skeniraju preko proxy liste i to je najbolje po meni losmijevim novim skenerom ,nacin sam objasnio kako u ovoj temi...

ima desetak domacih servera koji imaju mac usere ali je glupo da ih javno postavim jer bi se onda svi okomili na njih ........ispituj malo istrazuj po starim listama,nacices vec........
 
Učlanjen(a)
13.11.2016
Poruka
230
Upravo sakav da editiram moj post sta se tice do servere sa mac adrese no vekje si odgovorio. Potpuno se slazem sa tobom, ako su javne togas bi navalile site na iste.
Ipak hvala na pomosta. :)
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.429
Losmij novi skener je u working fajl ubacio nakoliko linija, ali ni jedna ne radi. Gdje griješim?
Koristi alate da bi proverio koja lista radi ili ako vec ne mozes da se snades odradi to "rucno".
Lista koja je u ovaj format:
Kod:
http://SERVER:port/get.php?username=marko&password=marko&type=m3u
Mozes da je lako proveris, umesto get.php? upisi:
panel_api.php?mode=auth&
Sad ti je adesa ovakva:
Kod:
http://SERVER:port/panel_api.php?mode=auth&username=marko&password=marko&type=m3u
Adresa u browser. Primer lista koja je validna:
LJUAkHe.png

Onamo gde pise status ako je lista aktivna pise Active. Skener ce skinuti i liste koje u status imaju i ovo Banned, Expiried, sto bi znacilo da lista vise ne radi.
Onamo gde pise exp_date je neki broj. Njega kopiras, paste na:
Kod:
http://www.unixtimestamp.com/
Pokazace datum kada lista istice.
I mozes da vidis podatke koliko konekcija ima za datu listu (max_connections).
Ovo u princip isto odradi i Denisov Playlist Scanner&Checker.
 
Natrag
Top