U/P Skeneri i kako skenirati

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ali kako ih gledati,ja nasao,valjda jedan kanal ali ne mogu izvuci listu,a i kanal mi ne radi :(

vrlo tesko i delikatno pitanje na koje nemam odgovor......:beee:

pitanje je dali je dobar strim.......listu mozes izvuci skeniranjem,ili da se udje u sam panel....ako je m3u8 strim,guta ga pot player dok se vlc muci.....mozda je geoblok........i jos masa drugih stvari........

postavio si pitanje vrlo opsirno i o svemu tome moze se do sutra pisati......evo ako te zanima flu prouci........ja ga malo proucio......:beee:
 

Prilozi

  • Flussonic.zip
    160,5 KB · Pregleda: 212
Učlanjen(a)
06.08.2014
Poruka
269
Pitanje sta treba promeniti u config u Losmij app kada hocu skenirati ne listu vec kanal iz liste?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
svako ima svoj nacin......mada je i to relativno........recimo meni je omiljeno trazenje kanala u flusonicu ako vec nemogu uci u njega, pomocu Hackerovog skenera.....e sada i to je relativno jer postfix moze biti razni ,naprimer /index.m3u8 ili recimo /mpegts idt..itd.....kao sto imena kanala mogu biti razno postavljena ,ili recimo ch1...itd..itd...

uglavnom u db_channel se upisu pojmovi koje zelite skenirati.....

recimo ovaj flusonic.....

Kod:
http://176.126.247.218:8080/admin

upisao sam raznorazna imena kanala (pa i QVC)u db_channel i poceo skenirati.....

ScreenShot_20170417013212.png
 
Učlanjen(a)
20.02.2015
Poruka
180
Mozel mi neko poslati db_chanel sa nasim kanalima u txt formatu
za ovaj program
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
razmisljam koliko smo se mi mucili za sve ovo,da je imao nama neko sve ovo da pokaze pre par godina ,jos da nam da alate ,gde bi nam kraj bio.....

ma db_chanel sam kreiras po svom nahodjenju kako mislis da moze izgledati u flusonicu......izvuces lepo 5-6000 imena kanala samo iz nasih logo stranica sa Denisovim Text Cutterom.....

11.png

kreiras da nema razmaka u imenu kanala.....spojis ,ili crtica.....postavis hoces li velika ili mala slova.....prvo veliko ostala mala....

Kod:
http://epg.serbianforum.org/Alati/Slova%20Konverter.html

izbacis ili ostavis ovo 720i,1080i ......hd......sve je na tebi......

a evo spiska kanala i iz naseg ePG
 

Prilozi

  • EPG.zip
    3,8 KB · Pregleda: 88
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ispustih da ovde napisem jos jedan odgovor na pitanje iz pp......mozda nekom i koristi,to jest mozda i to neko nezna.....

liste sa userom naprimer 1gFrdM3_TY2 i paswordom TD/n6gEvP/24 nemojte skenirati jer je to gubljenje vremena,silovanje servera i nista necete naci....nekazem da nemoze se slucajno ubosti ali to je kao kada igras bingo.....do tih listi i takvih usera se dolazi ulaskom u panel,stalker......ili pak usisivacem koji povuce sve iz panela,stalkera....

cisto informativno,mozda neko i to nezna....
 
Natrag
Top