U cemu muskarci najvise uzivaju?

Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Da li muskarci najvise uzivaju u sexy...automobilima...pivu..fudbalu ili razgovoru...bas me zanima kojim redom ..i sta im je prioritet?
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Da li muskarci najvise uzivaju u sexy...automobilima...pivu..fudbalu ili razgovoru...bas me zanima kojim redom ..i sta im je prioritet?

sport ne pratim, nemam vremena. muzicar sam. volim najpre da pricam sa nekim, obozavam duge opustajuce razgovore, zatim kako prica ide volim da popijem koju kriglu tocenog piva, zatim ako pricam sa zenskom osobom i ako je takva situacija onda dolazi sex, najzad nakon sexa moze sve ostalo.

znaci, po meni:
01 razgovor
02 pice
03 sex
04 sve ostalo
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
svidja mi se ..redosled je malo neobican ali izgleda da si takav ..neobican sav..muzika..razgovor..sex..simpaticno..da ne zaboravim crno toceno pivo uhh ..
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
i ovo mi se dopada..tipicno muski..sem razgovora ..koji uvek bar koliko ja znam dolazi na kraju..simpaticno bas..pivo obavezno..a sex na prvom mestu..:))
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
muskarci najvise uzivaju u : sexy...automobilima...pivu..fudbalu ili razgovoru.

1 - Vino + Sex
2 - Sex + Razgovor
3 - Razgovor
4 - Vaterpolo ( u fudbalu samo kad igra " Nas " ili " Moj " tim )
5 - Automobil
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
naravno macor ima mijauu svoj redosled..vino-sex..razgovor-sex..sex-razgovor..sex-voda..sex-auto..od toliko sexa..zavrtelo mi se u glavi ..simpaticno..
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
razgovoru o seksu,seksu,razgovoru o sportu,sportu,piće sa društvom(ne mora pivo),ne znam da li je baš dobar redosled ali tu je negde:)
 
Natrag
Top