Tutorijal za pocetnike (kako da skinete,film,seriju...sa interneta)

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Spajanje filmova koji se nalaze na dva cd u avi formatu..

Pdf....


:download:


[raw]<iframe src="https://skydrive.live.com/embed?cid=37BC32D29066020F&resid=37BC32D29066020F!1057&authkey=ALSklVf1jzAY_yQ" width="98" height="120" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>[/raw]
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
30.08.2009
Poruka
2
komentar za tutorijal za početnike

Ja sam zaista POČETNIK za mnogo toga na ovom sajtu, ali za ovaj tutorijal mogu reći samo jedno: BESKRAJNO PUNO HVALA!
U mojim godinama (ima ih...) nije lako biti početnik, od nedavno sam i penzioner i nađoh se u ovom poslu, gde zaista uživam učeći nešto sasvim novo! Hvala Vam svima , naravno najviše bokiju 71
 
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
1
Moze li neko da mi da sajt za skidanje serije napusteni andjeo i anali? pliz.. :**
 
Član
Učlanjen(a)
23.11.2009
Poruka
4
Instalirala sam ovaj AVI MPEG RM WMV Joiner, ali imam problem. Naime, kada selektujem fajlove koje zelim da spojim ( CD1 i CD2) i kada odem na opciju OPEN, jednostavno mi izbaci poruku da ne moze da prepozna format ovih fajlova.
Sta raditi sada?

Hvala unapred.
 
Član
Učlanjen(a)
30.11.2009
Poruka
2
Imam jedno pitanje ako može pomoć!
Skinula sam štrumfove i kada sam htela da ih prebacim u željeni folder, zatražen mi je pasvord ali kada sam selektovala šifru ispod koja je inače htp adresa Vesti iz sveta crtanih filmova i animacije
kaže mi da je pogrešna šifra.
Može li mi neko objasniti kako da dođem do pasvorda
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Imam jedno pitanje ako može pomoć!
Skinula sam štrumfove i kada sam htela da ih prebacim u željeni folder, zatražen mi je pasvord ali kada sam selektovala šifru ispod koja je inače htp adresa Vesti iz sveta crtanih filmova i animacije
kaže mi da je pogrešna šifra.
Može li mi neko objasniti kako da dođem do pasvorda

Pitanje postavljeno na pogresnom mestu.....upisi rucno pasword......a usput procitaj tutorijal....

http://serbianforum.org/tutorijali/30439-pronalazenje-pasworda-za-rar-datoteke.html
 
Član
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruka
2
A kako da skinem tutorial koji je snimljen i prikazuje se na Inaternetu, a nema linkova za skidanje.
 
Natrag
Top