Tuga kad me uhvati...

Učlanjen(a)
28.04.2011
Poruka
48

Sta vi radite kad ste tuzni ?
Ja sam inace vrlo pozitivna i vesela osoba ali u poslednje vreme cesto sam tuzna ....
uhvati me i moze da traje danima ....
kad vas uhvati svratite ovde i ostavite tugu ..
 
Član
Učlanjen(a)
23.03.2011
Poruka
3
I ja sam pozitivna osoba( zapravo, veoma pozitivna) ali se i meni desi da mi dodje neka tuga pa mi pokvari dan. Uglavnom uzmem neku dobru muziku i slusam( npr guns and roses- night train, riblja corba...) i malo mi vrati raspolozenje. Onda uzmem i setim se dobrih stvari koje sam uradio, dobrih stvari koje sam postigao( i kako sam ih postigao) i dok tako razmisljam lezuci na podu i slusajuci muziku prodje me tuga. Probaj i ti pa mi javi kako ide.
 
Član
Učlanjen(a)
16.11.2011
Poruka
17
Kada sam srecno zaljubljena, nisam ni tuzna, ali kada nije tako i kada sve ladje potonu, onda pustim neku muziku, obicno napravim los izbor, pa bude jos gore, e onda lepo pozovem nekoga od prijatelja i nateram sebe da izadjem iz kuce i eto mog resenja, kod mene uvek da rezultate.
 
Član
Učlanjen(a)
07.06.2011
Poruka
120
U takvim momentima obično izađem u prirodu... odem do reke i eto rešenja! Trudim se da ne razmišljam o ničemu i ne razgovaram ni sa kim. naravno mobilni telefon tada ne nosim sa sobom... :)
 
Učlanjen(a)
06.12.2011
Poruka
3
U tim trenucima cesto pozelim da sam sama ili da to s nekim podjelim koga volim i kome vjerujem najbolje se opustam uz muziku i trudim se da nemislim na to..inace sam jakoooo pozitivna jedna velika smjehulja ,vec jednostavno u nasim zivotima postoje osobe ili dogadjaji koji to kvare..
 
Član
Učlanjen(a)
30.11.2011
Poruka
1.872
Kada naidje takav trenutak (a u mom sluchaju je to chesta pojava),pomaze shetnja u prirodi....takodje dobro dodju i neobavezni razgovori sa prijateljima....
 
Član
Učlanjen(a)
19.03.2011
Poruka
14
odem u klub na trening i tu se istresem. a kad sam baš baš satrven do bola, onda se sakrijem na selo da me niko ne vidi i pustim vrijeme da teče
 
Natrag
Top