Tridesete

Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
Ne znam kakva vas to patologija vase podsvesti tera da se rugate mojim snovima :dntknw: Nisam se salio,sve to jesu moji snovi...

Ne znam sta vam se to toliko nije svidelo.Verovatno cinjenica da neko na forumu ima snove i pokusava da ih ostvari...Neko ko jos uvek nije zasrao svoj zivot i leci rane svojih zivotnih poraza ovde na forumu,podsmevajuci se drsko meni i tajno prizeljkujuci da omanem.

Vise bi voleli da sam neko kao PYC ili Overlord,koji misle da je moj pad njihov uspeh :dntknw: Pa tako i komentari tipa lose se vadis,ajde jos malo da se smejemo...Nisam ja kriv sto je jedini nacin za vas napredak spustanje lestvice.

Moja je greska sto nisam snove cuvao za sebe,nego ih stavio na otvoreno...I naravno pojavise se lesinari da oblecu nadajuci se jednom lesu...Zao mi je sto cu vas ostaviti gladne ;)

Ipak je ovo i mali sok realnosti za mene,zaboravljam koliko konstruktivnog vremena gubim ovde u okruzenju bez perspektive.Bolje da sam knjigu procitao.

Eto, ako nista drugo dobili ste jos malo materijala za smejanje...
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Ok, istina je da je Vibe Tribe malo surovo nalupetao kad je rekao da će varati ženu, ali... koliko sam razumela, on ima tek 20 godina? Ja ga ne bih satanizovala zbog te jedne izjave, već bih ga pohvalila što za razliku od većine svojih vršnjaka ima bar kakav takav orijentir šta će uraditi do 30-te... Ja kada sam napunila 20 nisam imala pojma niti neki cilj koji bih želela da ostvarim do tridesete! Nisam sebi postavila vremensku granicu. A koliko je to dobro? Koliko uopšte ljudi znate koji imaju jasno zacrtan cilj: "do tad i tad uradio bih to i to"?
Prema tome... pustite dečka... :) Po mom mišljenju ima prilično zdrav odnos prema godinama i obavezama koje ga čekaju.
 
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
Ok, istina je da je Vibe Tribe malo surovo nalupetao kad je rekao da će varati ženu, ali... koliko sam razumela, on ima tek 20 godina? Ja ga ne bih satanizovala zbog te jedne izjave, već bih ga pohvalila što za razliku od većine svojih vršnjaka ima bar kakav takav orijentir šta će uraditi do 30-te... Ja kada sam napunila 20 nisam imala pojma niti neki cilj koji bih želela da ostvarim do tridesete! Nisam sebi postavila vremensku granicu. A koliko je to dobro? Koliko uopšte ljudi znate koji imaju jasno zacrtan cilj: "do tad i tad uradio bih to i to"?
Prema tome... pustite dečka... :) Po mom mišljenju ima prilično zdrav odnos prema godinama i obavezama koje ga čekaju.

Imali bi solidnu polaznu tacku,ali da su se obratili meni...Vibe,ne zanosi se,zivot nije tako prost i jednostavan...To bi bilo dobronamerno ocigledno.Ali ne...

Samo je krenulo krvoprolice...Kako on sme da misli da ce da ima lep zivot?!Zaprepascena sam!PIGGY!!! Mislim daj molim te...

Evo ljubopitljiva me i dalje podjebava :dntknw: Mani mene svojih frustracija zeno...
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Ako ja krenem da te pod.... nece da izadje na dobro. Ako ne znas da razlikujes salu od pod..... najbolje zaobilazi moje postove.
 
Natrag
Top