Treba mi pomoc oko....

Član
Učlanjen(a)
30.01.2010
Poruka
365
Ovako, Skinuo sam neke klipove sa youtube preko Free Audio Editor(2010 6.9.1) i sada hocu da preko Widows Movio Maker spoim neke klipove neki efekat dodam... ali kad hocu da ubacim na W.Movie Maker oko kao da je izbrisano, ne prepoznaje te fajlove,, i onda sam pomslio da trebam da ih prebacim u nekom formatu i provo sam u MP3. isto preko Free Audio Editor ali i tada nece, pa sam pokusao u sve formate sto pruza Free Audio Editor ali ni tad ne prepoznaje....

Sta da radim:dntknw::dntknw::dntknw:, a treba mi hitno... Ajde predlozite neki drugi program ili dajte neki savet.... Molim vas:(

Dodato posle 3 Sati 42 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

??????????????

Dodato posle 2 Sati 19 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

?????????????
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
30.01.2010
Poruka
365
Ajde ljudi pomozite ako Boga znate... treba mi da uradim nesto, pa da so pre posaljem... ae molim vas... ako znate..
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Pokušaj sa nekim drugim programom a ne samo sa W. Movie Maker-om
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Probaj da te fajlove koje si vec skinuo konvertujes preko youtube downloadera iz .flv u .mp3 ili .avi, sta god ti odgovara. Ako nece, ponovo ih skini preko youtube downloadera pa ih onda konvertuj. Jos bolje resenja, ako ti treba youtube klip, ali u mp3 formatu, imas brdo specijalizovanih sajtova za konvertovanje. Iskopras link sa youtube u oznaceno polje, kliknes na high quality i download. Nakon minut- dva dobices download link ka tvom mp3 fajlu. Probaj na ovom sajtu: http://www.vidtomp3.com/
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
69
Pokusaj te klipove konvertovati sa FormatFactory u wma format,pa onda raditi sa njima.
 
Natrag
Top