treba mi pomoc! hvala unapred

Član
Učlanjen(a)
20.08.2010
Poruka
9
imam winows 7 ultimate i pr paljenju kompa ili bilo kog drugog programa mi se pojavljuje poruka,sta da uradim?
15163d1245604002t-logonui-exe-bad-image-problem-1.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
ne vidi se nista, ako mozes veci SS da postavis bilo bi dobro ili da prekucas tekst poruke, pozeljno bi bilo da nam navedes konfiguraciju tvog racunara
 
Član
Učlanjen(a)
20.08.2010
Poruka
9
LogonUI.exe-Bad Image, c:\Windows\system32\RpcRtRemote.dll is either not designed to run on Windows or it contains an error. Try installing the program again using the original installation media or contact your system administrator or the software vendor for support.
Ovakva poruka mi izadje kad pokusa da otvorim i bilo koji drugi program.
[TABLE="class: cms_table"]
[TR]
[TD="class: cms_table_DocText, align: left"]Component[/TD]
[TD="class: cms_table_DocText, align: left"]Details[/TD]
[TD="class: cms_table_DocText, width: 75, align: left"]Subscore[/TD]
[TD="class: cms_table_DocText, width: 100, align: left"]Base score[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: cms_table_DocText, width: 125, bgcolor: #eaeaea, align: left"]Processor[/TD]
[TD="class: cms_table_DocText, bgcolor: #f0f0f0, align: left"]AMD Phenom(tm) 9950 Quad-Core Processor[/TD]
[TD="class: cms_table_DocText, width: 75, bgcolor: #f5f5f5, align: center"]7.1[/TD]
[TD="class: cms_table_DocText, width: 100, bgcolor: #e0e0e0, align: center"] [TABLE="class: cms_table"]
[TR]
[TD="align: center"]5.5[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: center"] Determined by lowest subscore[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: cms_table_DocText, align: left"]Memory (RAM)[/TD]
[TD="class: cms_table_DocText, bgcolor: #f0f0f0, align: left"]4.00 GB[/TD]
[TD="class: cms_table_DocText, width: 75, bgcolor: #e0e0e0, align: center"]5.5[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: cms_table_DocText, width: 125, bgcolor: #eaeaea, align: left"]Graphics[/TD]
[TD="class: cms_table_DocText, bgcolor: #f0f0f0, align: left"]NVIDIA GeForce GTX 260[/TD]
[TD="class: cms_table_DocText, width: 75, bgcolor: #f5f5f5, align: center"]7.2[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: cms_table_DocText, width: 125, bgcolor: #eaeaea, align: left"]Gaming graphics[/TD]
[TD="class: cms_table_DocText, bgcolor: #f0f0f0, align: left"]2015 MB Total available graphics memory[/TD]
[TD="class: cms_table_DocText, width: 75, bgcolor: #f5f5f5, align: center"]7.2[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: cms_table_DocText, width: 125, bgcolor: #eaeaea, align: left"]Primary hard disk[/TD]
[TD="class: cms_table_DocText, bgcolor: #f0f0f0, align: left"]173GB Free (244GB Total)[/TD]
[TD="class: cms_table_DocText, width: 75, bgcolor: #f5f5f5, align: center"]5.6[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: cms_table_SubText, colspan: 4, align: left"]Windows 7 Ultimate[/TD]
[/TR]
[/TABLE]


Mislio sam daje virus pa sam skenirao AVG-om,Malwarebytsom,u cmd-u sam kucao sfc/scannow i nista nije uspelo
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
hmm, ne znam u cemu bi bio problem osim u automatic updates, mada nisam siguran, ali probaj problem rijesiti sa tuneup-om, skini njega i skeniraj komp
 
Član
Učlanjen(a)
20.08.2010
Poruka
9
skenirao sam komp sa avg pctuneup,zatim sam skinuo advance pc tweaker i sve lepo skenirao ali problem jos postoji nemam ideju sta vise da pokusam
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Ovako, u polje search Start menija, kucaj cmd, i pokreni command prompt kao Administrator na desni klik (Run As Administrator).
U command prompt kucaj ovu komandu
sfc /scannow
i sacekaj da zavrsi skeniranje, on ce pokusati da izvrsi zamenu system-skih file-ova kojii su osteceni.
Javi sta si uradio?
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
Ovako, u polje search Start menija, kucaj cmd, i pokreni command prompt kao Administrator na desni klik (Run As Administrator).
U command prompt kucaj ovu komandu
sfc /scannow
i sacekaj da zavrsi skeniranje, on ce pokusati da izvrsi zamenu system-skih file-ova kojii su osteceni.
Javi sta si uradio?

radio je to, pise u 3. postu ispod slike samo sto mozda nije napravio razmak kad je kucao sfc /scannow
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Pardon, nisam obratio paznju.
Onda bi trebao da iz CMD-a izvrsis kopiranje file-a koji fali ili da ubacis disk sa kog si podigao sistem i radis repair sistema.
Repair sa sistemskim diskom radis, kao da zapocinjes instalaciju, s tim sto ne ides na Install, vec na Repair Your Computer.
U sledecem prozoru odaberi prvu opciju i idi na Next, sledeci prozor ides na Startup Repair, on ce automatski iskopirati sistemski file koji fali, posle restartuj komp i vidi kako se ponasa.
Druga stvar, moze biti da je update napravio problem, konkretno nisi rekao od kada je to pocelo da ti se dogadja, bilo bi dobro da probas sa brisanjem SP1, ako ga imas instaliranog
Ides u Control Panel/Programs/Programs and Features, zatim klik na View installed updates, odaberi Service Pack for Microsoft Windows (KB 976932) i klikni na Uninstall, sacekaj da se proces zavrsi, restartuj komp, i ponovo probaj sa installacijom SP1 kroz update
 
Član
Učlanjen(a)
20.08.2010
Poruka
9
Prvo da vam se zahvalim na odgovorima,repair sistema ne mogu da radim jer nemam CD,odnosno serviser mi je inastalirao windows.Sve je pocelo da se desava u zadnjih 5 dana incae redovno instaliram update.Sto se tice ovog drugog nasao sam service pack, on je kako ovde pise inastaliran jos 2011 -te,samo mi reci ako to obrisem da li cu nesto izgubiti od fajlova i jer se on posle instalira kao automatic update ili sta.Izvini sto smara ali ne bih nesto da pokvarim
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
uradi sistem restore, unazad nekih 6-7 dana, i naravno ugasi automatic updates, ne treba ti
 
Natrag
Top