Trazenje IP adrese i podataka o posljaocu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
18
dakle,treba mi program po kome mogu da otkrijem podatke o ip adrese,ne klasicno nest ono tipa grad i drzava,vec tacno mesto u gradu,ulica i to ako je moguce.
Ako postoji tako nesto voleo bih da me uputite.Hvala unapred
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
sve zavisi za sta ti treba, jer hakovanje je krivicno djelo
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
18
ne hakovanje,samo podaci o toj adresi,znaci da saznam podatke.otprilike.

Prica je ovakva:tip konstantno ostavlja poruke na odredjenom forumu uvredljive sadrzine za neke clanove,pa jednostavno ljudi imaju zelju da saznaju koje,sta je i odkle je
 
Učlanjen(a)
15.04.2010
Poruka
341
kani se brate ćorava posla i internet siledžija ja inače volim da odem na neke forume i da provociram debile koji su mi čak prijetili da će mi doć glave ..kad sam im ostavio ime i prezime ušutili su se ja mislim da su čak i nove nikove stavili pa sad samnom fino konverzaciju vode..kako te neko može da uvrijedi preko komjputera šta ti god kaže ili napiše smješno je samo takve još više ložiš da plaču od muke...
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
18
Veruj mi,apsolutno nisam taj tip da sad pretim nekom,jer sve razumem,tastatura trpi sve.Jedino sto zelim jeste da saznam ko je,pa da ga i ja malo bocnem na forumu jer je ocigledno da je upucen.
Ako ima nesto tako,baci da se proba.Please!
 
Učlanjen(a)
15.04.2010
Poruka
341
ma ne treba ti to nego se reg ponovo kao ženski nik i baci mu koju šuplju takvi se pale kad im se žensko javi ili mu pohvali post..nakon dva tri dana ima da ti pjeva ko kanarinac,,pa dogovori randes s njim koji mu šamar sveži nogom u guzicu i papa!!
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
ma ne treba ti to nego se reg ponovo kao ženski nik i baci mu koju šuplju takvi se pale kad im se žensko javi ili mu pohvali post..nakon dva tri dana ima da ti pjeva ko kanarinac,,pa dogovori randes s njim koji mu šamar sveži nogom u guzicu i papa!!

hahahahaha... Koji si ti lik! :acute:

@Vladinho - ma,ne nerviraj se,covek! Jeste da ponekad i meni dodje da nahvatam tako nekog i da :butcher: ali opet se "ohladim"...
Tim internet provokatorima nije lako u zivotu! Napacene su to osobe...
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
18
Hehe...Dobra fora sa ribom samo sto to nebi upalilo na ovom forumu,siguran sam.Ali vredece za neke druge...
Ajde ako neko ima nesto neka mi posalje,javi... bas me interesuje... mogu i da ostavim tu ip adersu ili da posaljem nekom na pp pa da mi javi...
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
koliko znam svaki forum ima admina i moderatore prijavi ljudima preko pp. i nek mu daju bananu,i miran si . nek se ide zezati na drugo mjesto.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top