TomTom NDS

TomTom NDS v.1.9.5

Podrzava -
armeabi-v7a
arm64-v8a


Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Napomena - Ako imate instalisanu prethodnu verziju - TomTom NDS v.1.9.4 - ovom verzijom mozete je "pregaziti" i bit ce sacuvana sva podesavanja.

Srpski glas - Jovanka

Ako vec imate srpski glas - Predrag - onda sa linka - Srpski glas - Jovanka -skinite fajl -110.7z - raspakujte ga i folder - 110 - zamijenite sa postojecim u -
***\Android\data\com.tomtom.gplay.navapp.nds\files\ContentKitData\voices.

Kada pokrenete navigaciju dobit cete obavjestenje da glas nije kompatabilan sa... ali to ignorisite.
Sada cete u podesavanjima - glasovi - imati - Jovanka - mada ste selektovali - Predrag.

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Jel otkrio mozda neko kako da zemenim Predragov glas kad je navigacija instalirana na internu memoriju (nemam mogućnost da stavim memorijsku karticu). Navigacija me inače oduš koevila kada sam je ponovo instalirao posle par godina ( i mape i rutiranje). Samo taj glas mi ide na živce, ali nemam folder u Android/data da zamenim glas. Kapiram da mape i ostale stvari postoje negde na telefonu, ali ne uspevam sa ih pronadjem.
Android 10, Huawei p30.
 
ja ne znam gde idu ovi fajlovi na Android 10 ne samo od ovog programa nego od svih kad mi je folder android/data prazan, kako na internoj tako i na eksternoj
ne mogu da pristupim instaliranim fajlovi a. pre sam mogao da zamenim tog predraga, sad ne mogu. jedino što ovaj mod radi sa tts pa koristim uz alfanum tts glas.
 
Vrlo iritantran glas,
Diskutovano već - idu u sistemsku memoriju. Ako ti mob nije rutovan - ništa ne možeš.
Inače, i kod nekih rutovanih uređaja zamenom glasa nisam postizao ništa, nije funkcionisalo. Nisam našao razlog zbog čega.
Zato - Alfanum Danica i otključana verzija by david0vich ... melem za uši.
 
valjda je kod svih koji imaju Android 10 isti slučaj. kad sam uzeo Huawei mate 20 lite imao je Android 8.2 oreo, i kad sam imao Android 9, od kako je na Android 10, u Android/data više ništa ne stoji.
znam da je u rutu negde nedostupan.
kad sam uzeo tel u februaru 2019, Huawei je tad negde i ukinuo otključavanje bootloadera. zato više Huawei neću da uzimam. xiaomi
kupiš tel fizički je tvoj ali administratori su oni a ja sam samo korisnik.
nadam se da će kinezi onaj Vmos emulator da dovedu do savršenstva tako da više ne moram ni da koristim osnovni sistem,
 
jel ima neko problem sa update-om na 1.93 by @david0vich ?
u iščekivanju 1.95 verzije... :)
13a123173bdd525b1b4da3d2cd7dd853.jpg
8ce0b82a6abf659f4c9f82ff4776b556.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
07.12.2020.

Izdanje
v.1.9.5.(1) MOD
by david0vich


Važi isto što i za prethodno izdanje.
Moguće je pregaziti prethodnu modifikaciju ovom

Izmene
Kod:
*** TomTom
Nije navedeno...

*** david0vich MOD
Važi sve što i za prethodne modifikacije

Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.


***POKLON***

Dodatna modifikacija
Verzija čiji je interfejs na srpskom jeziku iako je UI uređaja na engleskom:


Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.

Tnx @david0vich
 
izvinjavam se ako trolujem temu da li ima još neko problem sa update-om mapa?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Problem sa apdejtom postoji, pojavio se i kod prethodnih app verzija i sa legalnom GO aplikacijom.
Primetio sam da je prethodnih dana TT objavio veće ažuriranje mapa (~300MB za 5 državica), nakon toga niz manjih, potom se pojavio problem. Negde je trebalo samo sačekati, ali kod većine korisnika moralo je da se uklone sve stare mape i preuzmu nove (ili očistiti keš i podatke u sistemskim podešavanjima aplikacija).
 
Natrag
Top