TOM TOM Navigacija

Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
Nema veze, imam navigaciju koja lepo radi pa nije nista hitno oko ovoga, hteo sam samo da kazem da mi se pojavio isti problem kao kod vladcepesh. Inace, kod mene je JB 4.1.2 na Samsung Galaxy S2 i tomtom mi je bio na SD kartici, ali sam vec ga obrisao.
 
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
381
JB 4.2.2 Instalirao i radi. Imam jedno pitanje...PNA i Android karte. Koja je razlika i koju koristiti? Pretpostavljam ...6004, valjda je novija. Ubacio sam obe, cisto da probam i mogu da izaberem koju zelim prilikom pokretanja navigacije.

Jos nesto, moze li da se promeni boja nekih obavestavanja. Npr. "GPS iskljucen GPS je onemogucen..." Sve je napisano belom bojom koja je tesko citljiva na sivkastoj podlozi.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Postavio sam novi link za tomtom root folder. Izbrisao TTS, to nama ne treba, sad je 300 mb manji.


------------------------------------------------
@vladcepesh
Pitacu nekoga ko ima eternu SD na KK pa se javljam i ostavljam poruku.

uskladi komplet pa da metnemo na prvu stranu da zamenimo staru
ne mogu prvi post teme da zamenim mogu samo sa svakim sledećim
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
802
Univerzalna TomTom aplikacija nije radila jer je karti Eastern_Europe_940_6004 nedostajala datoteka, mojom greskom, Eastern_Europe-100218.meta
Hvala Nidzo80 (moj prijatelj) koji je napravio video u kom sam primetio gresku. Izvinjavam se svima.
Postavio sam novi link za ovu kartu. Ko je ranije preuzeo kartu neka preuzme datoteku i ubaci je u folder karte
Mala kozmeticka izmena kod uvodnog ekrana tako da su novi APK postavljeni. Tema je na prvoj strani, rekao MOD.

PS:
Nisam vam rekao. Univerzalni TomTom 1.4 nema nigde i niko osim Vas. Zasluzujem LIKE ;)
 
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
381
He, kod mene je "univerzalna" radila, imao sam mapu ...6004 koju je MISTERBG postavio, a ...5963 PNA iz tvog posta i mogao sam da biram mape. Znaci da "univerzalna" radi kako treba. Mada, nisam probao u voznji. ;)
 
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
381
Ne pamti jedinice mere. Iako stavim kilometre, prilikom sledeceg pokretanja prebaceno je na milje.
 
Natrag
Top