Tinejdžeri sve ranije upražnjavaju seks

Mislim da je ispod sestnaest godina malo godina za tako nesto...Jeste da pubertet pocinje ranije, ali decu treba edukovati po tom pitanju, da znaju da za sve postoji pravo vreme ....A to je psiholoska zrelost a ne samo fizicka....
 
ja imam brata ima 14 godina a od pocetka ljeta upraznjavao je sex sa 4 ruskinje i ja bih ali neznam gde nalazi te ruskinje.
 
Mislim da je ispod sestnaest godina malo godina za tako nesto...Jeste da pubertet pocinje ranije, ali decu treba edukovati po tom pitanju, da znaju da za sve postoji pravo vreme ....A to je psiholoska zrelost a ne samo fizicka....
nensy potpisujem...to sto pocinje pubertet ne znaci da odmah moraju sve...ispod 16 je stvarno premalo...:dntknw:
iskreno meni do 16 to nije ni palo na pamet:acute: a i nisam odmah cim mi je palo na pamet:acute:
 
ja imam brata ima 14 godina a od pocetka ljeta upraznjavao je sex sa 4 ruskinje i ja bih ali neznam gde nalazi te ruskinje.
E sad... Brat ti je ili lovac, ili ribolovac, jer samo u njihovim pričama ulov se množi sa 10! Evo, i ti napiši da si "istraživao" sa 2 Italijanke i jednom Nemicom, odmah ćeš dobiti tapšanje po ramenu! I da, bićemo vrlo ljubomorni... :)
 
Natrag
Top