Telenor Touch Plus

Učlanjen(a)
23.02.2010
Poruka
35
Da li ovaj telefon moze da se koristi i kao WiFi ruter,ja sam tako nacuo a sada pitam da li je to istina.Hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
4
незнам шта како користи али можеш преузети ПДАНет за андроид и један део инсталишеш на пц друг део на телефон, покренеш инсталције и повежеш пци телефон усб каблом где код конеције укључиш дебагинг и не активираш читање са смд картице. Овим начином можеш да користиш нет са телефона преко усб на рачнару. Други програм је АирДроид који се инсталише на телефону и онда преко вифија или усб се повежеш на истоимени сајт преко чега управљаш на пцу апликацијам на свом телфону.
 
Član
Učlanjen(a)
26.12.2009
Poruka
1
Moze drugi telefoni da se kaci na tvoj usb tehtering se zove opcija u podesavanjima za wifi. ako imas na kompu net onda moze.
 
Učlanjen(a)
17.01.2013
Poruka
1
Treba mi pomoc! Treba da kupim novi telefon. Dvoumim se izmedju ovog i Nokie e5 i Nokie c5 03. Velika razlika je u tome sto je ovde ANDROID i jedino me brine sto baterija kratko traje, jel moze neko da mi napise koliko tacno na ovom traje baterija uz npr sat dva slusanja muzike i par poslatih poruka. HVALA
 
Natrag
Top