Sygic Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.991
Sygic-Truck-24.0.1-2882

Podrzava - armeabi-v7a - arm64-v8a

Podrzava TA mape


Probno resetiranje za saobraćaj:
Svakog ponedjeljka kada pokrenete/ponovno pokrenete aplikaciju, ID uređaja se mijenja, ovo je zato da nastavite primati traffic info +cijene goriva. Zbog toga će uređaj otići na Trial, samo kliknite da biste ga koristili kao Trial, zatim će otići na ekran mape, samo pritisnite Nastavi - neće ponovo preuzeti mape koje su već instalirane. Tada bi saobraćaj trebao ponovo da radi.

Ako zelite ubaciti glasovna upozorenja za kamere i ostalo onda imate sve u sledecim postovima -

https://serbianforum.org/threads/sygic-navigacija.387146/post-1622597 ili
https://serbianforum.org/threads/sygic-navigacija.387146/post-3293358

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.

Napomena - Fajl sa Prekrsajnim kamerama - offlinespeedcams.dat - umjesto u folderu - Maps - potrebno je da kopirate u - xxx\Android\data\com.sygic.truck\files\SygicTruck\Res\db

Najnovije mape imate - Ovdje
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Ne znam šta se dešava ovaj zadnji Sygic redovan više se ne može instalirati na SD karticu a kad se i instalira na uređaj i kad skineš mape Tomtom ne možeš ručno promjeniti mape nema trika a na kraju i ne radi ako nema internet veze a ovaj truck on se instalira i ne mogu se skiniti mape nema trika ,šteta što je tako ili je to kraj za nas smrtnike što se tiče sygica,uglavnom ovo ništa ne valja .
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.656
Ne može ni redovno a ni truck izdanje
Idi*ti su zaboravili (ili možda namerno to uradili) da u apk uvrste storage permission access. Čak i ako ubaciš sadržaj na karticu, on ne može da joj pristupi da je očita, tako da mora u internoj. Ovo važi za clean install
Sve više i više brljaju

Edit:
Mr.Dude je korigovao truck apk
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Sad sam probao na androidu 12,13 i 14 ovaj truck korigovani i na žalost nema šanse ,uredno se instalira i kada dodam sve ovlasti nema teorije skiniti mape jer ne možeš doći do njih ne nudi ih a ručno sam probao i tu tek nema trilka znači ništa od sygic truck,žao mi je za običan sygic uvijek je do sada odlično radio ali eto valjda je i njemu došao kraj.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
A što se tiče pregaženja ove zadnje verzije običnog sygica sad sam i to probao isto je nemoguća misija kod mene bar na androidu 14 a na ostalima neću ni probati znači nešto je strašno zbrljano i ništa šta je tu je ostajem na verziji prije ove i gotovo.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240307_155212_Package installer.jpg
    Screenshot_20240307_155212_Package installer.jpg
    33,3 KB · Pregleda: 14
  • Screenshot_20240307_155221_Package installer.jpg
    Screenshot_20240307_155221_Package installer.jpg
    35,3 KB · Pregleda: 14
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.656
Pa piše ti da već imaš instaliran Sygic
Ne možeš pregaziti app koje nose različit potpis
Ako si ga deinstalirao, znači da su ostali "repovi", počisti to CC klinerom, naprimer
Na A14 moraš dodeliti sve dozvole pre pokretanja softvera, osim toga neće na karticu, isključivo inerna memorija.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Ukratko, saznali smo da nije do dozvola, do verzije androidao kao i do samih nas korisnika nego do autora modificirane verzije Sygic. Čovjek (mentaljim -So it's my fault for bad patching and I'm an idiot. ) je lijepo objasnio u cemu je problem.
Mislim na truck verziju.
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.656
Pa ne baš. Delimično
Storage permission jeste do samog sygic-a, app je svejedno pun rupa i bagova i sve je gore.
A generalno je šteta jer je stvarno brz i funkcionalan.
MrDude će već ispraviti svoje greške, ne znači da će i rešiti sve probleme. Iskusio sam na par mobilnih i da original pravi dosta brljotina a sa jednim je takođe bilo muke sa preuzimanjem mapa.
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.991
Sygic-Truck-24.0.1-2882 - postavljena korigovana verzija, rijesen problem skidanja mapa.

 
Natrag
Top