Sygic Navigacija

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.656
Nikako, ali nikako, već mesecima, ne uspevam da nateram nove mape da se "vide" u 22.5.6 (domaća obrada kirlif verzije) Sygic-u.
Sam softer ne skida novije mape od maja prethodne godine, nikakva akrobacija sa info fajlovima ne pomaže.
Ne želim da pređem na ova nova izdanja, uopšte mi se ne dopadaju.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Ti ne mozes natjerati mape a mnogi od nas ne mogu natjerati ovu novu aplikaciju da radi. Na kraju sam se morao registrovati na drugi forum samo zbog upotrebljive aplikacije.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.656
Pa to je ista aplikacija iz istog izvora (Balatan) koja kruži svuda. Nens samo dodaje našu jezičku podršku
Žalbe postoje i na drugim Forumima

Nisi morao da se registruješ, mogli smo ti mi proslediti čijegod hoćeš izdanje pa i ono obojeno.
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.991
Nikako, ali nikako, već mesecima, ne uspevam da nateram nove mape da se "vide" u 22.5.6 (domaća obrada kirlif verzije) Sygic-u.
Sam softer ne skida novije mape od maja prethodne godine, nikakva akrobacija sa info fajlovima ne pomaže.
Ne želim da pređem na ova nova izdanja, uopšte mi se ne dopadaju.
@Bocky72, fajl iz priloga - localMapList.zip - otpakuj i kopiraj u folder sa mapama xxx.ta.2024.03 - offline_maps .

Fajl localMapList.json kopiraj i u - Android-data-com.sygic.aura-files-cache.
Mape ce sigurno biti vidljive.
 

Prilozi

  • localMapList.zip
    1,2 KB · Pregleda: 10
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.656
Pokušao sam to več, na drugačiji način. Prebacivao sam fajlove iz novog izdanja sa drugog telefona, kompletan folder, json...
Šta god da radim ili kombinujem uvel mi pokaže da su jedine mape maj 2023 a da nove treba da izađu narednog meseca. Trenutne ne vidi nikako
Probao sam i ovako kako si naveo sada, isti slučaj
Imam utisak da je nešto do apk. Ili možda do samih mapa, ili jedostavno do oba
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.991
Sygic 24.1.0-2293

Bitna napomena - Mape su smještene u dva odvojena foldera. Do sada su mape koje su aktivne bile u folderu - maps.
Sada su mape koje npr. skinete sa SMD - TomTom 2024.03 SYGIC 20 # TomTom 2021.09 # HERE 2023.12 # TomTom 2023.06 V9 u folderu offline_maps.
Mape koje skinete iz same navigacije su u folderu - online_maps.

Fajl sa prekršajnim kamerama, odn. folder speedcams ako ga koristite, više nije u folderu sa mapama nego na putanji -
****/ Android/ Data/com.sygic.aura/files/speedcams.
Tako za TA mape fajl prekršajnih kamera ima naziv - ta_offlinespeedcams a za NT mape - nt_offlinespeedcams

Pri pokretanju navigacije WI FI mora biti isključen
. Kada je navigacija pokrenuta WI FI se može uključiti.
U protivnom fajl koji već imate npr. ta_offlinespeedcams će biti učitan sa servera Sygic-a i moguće da neće biti aktuelan za područje gdje se nalazite odn. postojeći fajl ce biti "pregažen".


Integrisano - Glasovno upozorenje za Prekršajne kamere i Prelaz preko pruge - Vedrana
Prekoračili ste brzinu - Jovanka


Podržava -
arm64-v8a


Ako želite promijeniti glasovna upozorenja instrukcije imate - Ovdje
Hvala - braonpas


Ako želite koristiti Srpski TTS instrukcije imate - Ovdje
Hvala - braonpas


Najnovije mape imate - Ovdje

Sygic-Premium-v24.1.0-2293_build_231240100-Mod-arm64-v8a

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.

Napomena - Sve što je navedeno - https://serbianforum.org/threads/sygic-navigacija.387146/post-3275554 - za korišćenje NT mapa i dalje vrijedi.
 
Natrag
Top