Sygic Navigacija

Učlanjen(a)
25.01.2014
Poruka
19
Zdravo
Instalirah ovaj Sygic, na mobilnom radi besprekorno ali neće Android Auto - uopšte ga ne vidi. Ima li neka caka?
Tenkju

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
 
Član
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
67
@nens

Ne znam da li se desavalo ranije ali zadnji Sygic Aura koji sam skinuo ne moze da mi radi pretragu.

Zadnja verzija Aure sa foruma
Mape imaju NT su. najnovije
Skinuo downloaderom uradio wifi trick
Pokrenuo app vidi mape i traffic itd ali kada nesti kucam u pretragi ne moze naci nista iako imam mape
Kao da mu fali file za indeksiranje pretrage da citiram druga @Bocky72

Dok recimo ako pustim da skine svoje files...TT kroz app onda sve radi. Probao sam njemacku i dansku i isti problem. Da li se taj file za indexiranje moze zasebno ubaciti ili postoji drugacije rjesenje?

Hvala


EDIT
Proradilo je.....install iznova...rade NT mape samo jos traffic i cams ne vidi ali sredit cu i to vec xdd...nekako...bitno je da vidim Here mape a i ovo ce da proradi xd
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    42,3 KB · Pregleda: 52
  • 2.jpg
    2.jpg
    20,1 KB · Pregleda: 27
  • 3.jpg
    3.jpg
    120,1 KB · Pregleda: 50
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.995
Sygic 23.7.2-2276

Bitna napomena - Od ove verzije mape su smjestene u dva odvojena foldera. Do sada su mape koje su aktivne bile u folderu - maps.
Sada su mape koje npr. skinete sa SMD - TomTom 2023.12 SYGIC 20 # TomTom 2021.09 # HERE 2023.12 # TomTom 2023.06 V9 u folderu offline_maps.
Mape koje skinete iz same navigacije su u folderu - online_maps.

Fajl sa prekrsajnim kamerama, odn. folder speedcams ako ga koristite, vise nije u folderu sa mapama nego na putanji -
****/ Android/ Data/com.sygic.aura/files/speedcams.

Tako za TA mape fajl prekrsajnih kamera ima naziv - ta_offlinespeedcams a za NT mape - nt_offlinespeedcams

Integrisano - Glasovno upozorenje za Prekrsajne kamere i Prelaz preko pruge - Vedrana
Prekoracili ste brzinu - Jovanka


Podrzava -
arm64-v8a


Ako želite promijeniti glasovna upozorenja instrukcije imate - Ovdje
Hvala - braonpas


Ako zelite koristiti Srpski TTS instrukcije imate - Ovdje
Hvala - braonpas


Najnovije mape imate - Ovdje


Sygic-Premium-v23.7.2-2276_build_231230702-Mod-arm64-v8a.apk

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Napomena - Sve sto je navedeno - https://serbianforum.org/threads/sygic-navigacija.387146/post-3275554 - za koriscenje NT mapa i dalje vrijedi.
 
Učlanjen(a)
07.01.2014
Poruka
34
Sta je rešenje za sliku kao u prilogu. Sygic truck koristim još od legendarne verzije 14.3.4. Samsung S21 ultra android 13, i kako ubaciti here mape, pošto ako sam dobro razumeo po defaultu skida tomtom
 

Prilozi

  • screenshot.jpg
    screenshot.jpg
    25,9 KB · Pregleda: 42
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
16
Моја препорука је да се за Sygic Truck користе TomTom мапе. У пракси су се показале много прецизније него Here. Here мапе сам користио доста дуго, али су последњих годину-две почеле да брљаве - уместо главним путем често воде неки заобилазним путељцима... Није било укључено избегавање аутопута, наплатних рампи и шта све има да се избегава, једноставно брљају у ради, док TomTom мапе цртају тачно тамо где треба.
Нажалост мора да се пређе на новију верзију Sygic Truck. За разлику од легендарне верзије 14 (која ме је служила 10 година), код ових новијих мора да се искључи интернет (мобилни / WiFi), па тек онда покрене, иначе се добија горња слика.
 
Natrag
Top