Sygic Navigacija

hvala,jos samo da te pitam jel moram koristiti root folder za tu SYGIC TRUCK 13.2.7 ili moze bilo koji drugi.
Evo ti moj ceo folder, znaci tako ga ubacis na SDcard. Nisam te razumeo sta root folder, SygicTruck stoji kod svakoga koliko znam.
Evo link, tu ti je sve. Samo dodaj content onaj sto sam ti poslao, skini wcl i ubaci mapu srbije ili sta vec hoces, instaliraj navi i onda vidi sta i kako. https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZnyquZwxPOum5NqWudPfJl8x7tNf6ttdvX
 
Evo ti moj ceo folder, znaci tako ga ubacis na SDcard. Nisam te razumeo sta root folder, SygicTruck stoji kod svakoga koliko znam.
Evo link, tu ti je sve. Samo dodaj content onaj sto sam ti poslao, skini wcl i ubaci mapu srbije ili sta vec hoces, instaliraj navi i onda vidi sta i kako. https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZnyquZwxPOum5NqWudPfJl8x7tNf6ttdvX
pojavila mi se greska kad sam instalirao apk.. "download failed because you may not have purchased app"
 
Можда је већ било питање, али ја га нисам овде нашао, инсталирао сам старију верзију sygic-а, јер ми је andorid 2.2.2, и скинуо преко њега мапе из 2014. Има ли варијанте да скинем фолдер mаps однекуд, и да заменим постојећи?
 
@ccaterpillar
U # 2151 imas zadnje mape.
Skini mape koje zelis i zamijeni ih u postojecem folderu.
Obavezno skini i folder - WCL i zamijeni ga sa postojecim.
Takoder u folderu gdje budes skinuo mape dobit ces i novi content.info koji takode ide u folder - maps.
Ako imas "staru" verziju" Sygic-a 14.3.4 onda pogledaj # 2166 da vidis kako mozes koristiti i TomTom 2016.03 mape.
 
pojavila mi se greska kad sam instalirao apk.. "download failed because you may not have purchased app"

Ponovi postupak, ali pre prvog startovanja Sygic Trucka (posle instalacije) isključi internet - tj. isključi WiFi i Data Usage na telefonu. Posle prvog starta, ako proradi kako treba, izađi iz Sygic Truck, uključi internet, ponovo startuj Sygic Truck i vidi da li sve i dalje radi kako treba.
 
Ух, полудећу, инсталирао ми је sygic v14.5.8 на android 2.2.2, али сам морао да га деинсталирам, и ево сад неће да се инсталира.
Има ли неко да постави инсталациони фајл?
 
Cega, koje verzije?
Sygic-а v14.5.8, или неке друге late верзије која је компатибилна са android-ом 2.2.2

Успео сам да нађем неку стару верзију коју сам инсталирао. Скинуо сам мапе, међутим томтомове не раде, али зато су here мапе у реду.
Пробао, све ради, бар у демо моду, али сада ме нервира што има само опција voice на енглеском.
Може ли се скинути негде глас на српском и како се умеће?
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top