Sygic Navigacija

Član
Učlanjen(a)
29.09.2009
Poruka
39
Sygic 13.4.2


Да активирaте HUD опцију у овој навигацији отворите Sygic фолдер а затим у њему Маps фолдер а затим отворите фајл conent.info помоћу Notepad програма и иза последњег откуцаног реда у фајлу ископирајте следећи текст:
[GLOBAL]
modules=softhud
Сачувајте измене и на дисплеју ће се појавити иконица HUD.

nema u ovoj verziji 13.4.2 u navedenom folderu conent.info ili se to dobije posle instalacije na tel
 
Učlanjen(a)
10.02.2013
Poruka
15
Pozdrav svima i hvala na pomoci ja sam to istaluro note 3 i vidim radi koliko ce to neznam i mogu da kazem da mnogo lepo izgleda svaka pohvala od mene.
Hteo sam samo jos da pitam ubacio sam mape 2013.6 i radi odlicno a probao sam da ubacim 2013.9 i one nece jel to normalno ili ne jos jednom veliki pozdrav.....:):):)
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.555
Pozdrav svima i hvala na pomoci ja sam to istaluro note 3 i vidim radi koliko ce to neznam i mogu da kazem da mnogo lepo izgleda svaka pohvala od mene.
Hteo sam samo jos da pitam ubacio sam mape 2013.6 i radi odlicno a probao sam da ubacim 2013.9 i one nece jel to normalno ili ne jos jednom veliki pozdrav.....:):):)
Не можеш мешати мапе tomtom са navteq! Значи, мапе само од једог провајдера!
 
Učlanjen(a)
10.02.2013
Poruka
15
Nisam ih pomesao ubacio sam prvo (2013.9 mislim da su navteq) u faciklu maps pa sam onda pokreno instalaciju Sygic sve se to zavrsilo uspesno kad da odaberem drzavu nema nista udjem u faciklu maps mape su tamo ali ih ne vidi pa sam onda izbriso instalaciju Sygic ponovo promenim mape ubacim 2013.6 pa ponovim postupak i vidim sad radi sa ovim mapama ali prepostavljam da su 2013.9 bolje mape i neznam kako da ih aktiviram.

I imao bih jos jedno pitanje u vezi Sygic navigacije dali u sebi podrzava i kamere i radare na putu ili to moram posebno da skidam i istaliram kao i hub posto vidim kad ulazim u prodavnicu moj Sygic to se sve placa.DSC08572.JPG DSC08589.JPG DSC08578.JPG .
 
Učlanjen(a)
10.02.2013
Poruka
15
Kako da proverim dali imam krekovanu verziju ili ne kad udjem u play store marketu tamo stoji stoklirano kao da sam skio od njih sta da radim .
Gde sam pogresio.
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2009
Poruka
39
Kod mene neide ova instalacija sa mapama 2013.09, mape skinute,ubacene,posle instalacije pojavi se meni na ruskom i nudi skidanje mapa 2013.06 koje je nemoguce proci ako se ne skine ni jedna mapa,a one vec ubacene navteq ne vidi. ima li neko provjerenu verziju koja radi s navteq mapama?
edit:
resenje, skinuti odavde http://www.share-byte.net/44OrgW ,ko hoce da mu radi sa Navteq Maps, promijeni postojeci "content.info" u maps sa onim iz Sygic Mapdownloader folder-Content.info_2013.09. zamijenite i postojeci wcl u maps sa onim iz navteq mapa

It's a' Full Buils with all included, such as all Voices+TTS, Sygic Mapdownloader with both TomTom Maps and Navteq Maps.
If you want to run with Navteq Maps, than change the "content.info" from the Sygic Mapdownloader folder.

Install:
1. Uninstall Sygic and deletethe folderSygic complete (only if you have it)
2. Unpack > Copy > "Sygic" folder + "Sygic_Android_v13.4.2_SS.apk" to the root of you SD-Card or Internal Memory
3. Open > On your PC > "Sygic_MapDownloader_TT_2013.06_NT_2013.09" and download all Maps you want to use.
4. Copy your Downloaded Maps to > "Sygic/Maps" folder on your Android device (make sure to do it right)
5. Install "Sygic_Android_v13.4.2_SS.apk" with your prefered Apk installer.
6. Restart your Android devices.
7. Your Done
smile.png
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1393790334405.jpg
    uploadfromtaptalk1393790334405.jpg
    82,6 KB · Pregleda: 70
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.555
У чему је поента или посебност ове навигације у односу на већ постојање Sygica како теме тако и нове верзије 14.0.0? Могао си ово окачити у већ постојећу тему о Sygicu?!
 
Natrag
Top