Sygic Navigacija

Učlanjen(a)
30.01.2014
Poruka
57
Prebacio sam sygic folder na sd karticu i prebacio apk fajl takodje na sd karticu (ne u folder sygic vec pored) i pokrenuo ga sve je instalirano lepo. Problem je sto nema zvuka uopste iako je stiklirano u podesavanju. I jako je usporena navigacija u odnosu na probnu verziju sa gugl pleja. Ako neko moze da pomogne bio bih zahvalan.
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
190
Posto vec imam instaliran 13.4.1 sa TomTom mapama 2013.06 a hteo bih samo dopuniti sa poi iz navteq mapama, prema uputstvu iz posta jedan treba zameniti onih pet files. E, sad da li jednostavno zameniti tih pet files ili deinstalirati apk, ubaciti te files pa ponovo pokrenuti apk. Napominjem da bih zadrzao verziju 13.4.1 koja je vec instalirana. Unapred se zahvaljujem.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.555
Само убаци означене фајлове и то је све. Не треба ништа да бришеш и поново покрећеш.
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
190
nece zx16 ovom prostom zamenom. Puca program kada pokusas da postavis neku adresu kao odrediste. Malo mi je to sumljivo obzirom da su svi oni files sastavni deo mape.
 
Učlanjen(a)
14.01.2013
Poruka
7
skinuo sam sve instalirao na note 3 sve radilo perfektno i dva dana posle mi stigao apdejt telefona na kit kat 4.4.2 i od tad krahira ili sta vec kad pokusam da startujem sygic brisao sam sve formatirao karticu uvek sve instalira normalno i kad kli´knem da ga startujem krahira...i nista... moze li pomoc,unapred hvala
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.555
Вероватно није компатибилна?
 
Natrag
Top